נער בן 17 הותקף במודיעין על רקע הומופובי | הומופוביה

הנער תלמיד תיכון בעיר הותקף ברחבת קניון עזריאלי בזמן ששהה במקום עם מספר חברים. לדבריו הותקף על ידי שלושה עד ארבעה נערים: "זה היה מכות רצח". הסיפור נחשף בעיתון המקומי "חדשות מודיעין"

נער בן 17, תלמיד תיכון בעיר, שבילה עם חבריו ברחבת הקניון במודיעין בסוף השבוע האחרון, הותקף במכות רצח על ידי מספר נערים שהחליטו להרביץ לו רק משום שהוא הומו מוצהר מחוץ לארון.

הסיפור התרחש בלילה שבין שישי לשבת, כשגיא (שם בדוי), שעולה לכיתה י"ב באחד התיכונים בעיר, בילה ברחבת קניון מודיעין יחד עם עוד מספר חברים. פתאום משום מקום, קפצו עליו בין שלושה לארבעה נערים שהחלו לחבוט בו בכל גופו עם אגרופים: "זה היה מכות רצח", הוא סיפר ל"חדשות מודיעין" יום למחרת המקרה.

גיא שלא איבד עשתונות הצליח להתחמק מידיהם של הנערים בעזרת חבריו ששהו באותה העת ברחבת הקניון. כמה דקות לאחר מכן, לקחו אותו חבריו לטר"ם שם ערכו לגיא בדיקות מקיפות שבסופן הוא ניגש לתחנת המשטרה בשדרות החשמונאים, והגיש תלונה כנגד אותם הנערים: "במשטרה אמרו לי שיאתרו את הנערים ויקחו אותם לחקירה".

כשהגיע גיא לביתו, הוא העלה על קיר הפייסבוק שלו את הסטטוס הבא: "הלילות במודיעין, לא מפסיקים להיות ארוכים. אבל אני לא ארד לרמה שלכם. אני לא אגרר לאלימות שלכם שאותה אני מגנה. לכל אותם ערסים שחושבים שהם יוכלו לדבר אלי בצורה גועלית עקב העובדה שאני מי שאני, אני אעשה לכם בית ספר ואנחנו נפגש בבית המשפט".

איך אתה מרגיש רגע אחרי האירוע?

"אני חושב שהסטטוס שפרסמתי בפייסבוק אומר הכל. אני לא נגרר לרמה שלהם", הוא עונה. גיא התלונן בנוסף למשטרה גם במרכז לדיווח לנפגעי להטופוביה ע"ש ניר כץ שנרצח בפיגוע בבר נוער לפני שלוש שנים והוקם לפני שלושה שבועות, במטרה לתמוך בכל אותם הנערים שהותקפו על ידי אחרים על רקע היותם הומואים, לסביות, טרנסג'נדרים ובי סקסואלים.

(פרוגי, ו' באלול תשע"ב, 24 באוגוסט 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.