אוסטרליה: נדחתה הצעה לנישואים חד-מיניים | כל-מיני

הסנאטור קורי ברנרדי אולץ להתפטר אחרי שאמר כי אם יאושרו נישואים חד מיניים, השלב הבא יהיה יחסי מין בין בני אדם לבע"ח

חבר פרלמנט בכיר באוסטרליה נאלץ היום (ד') להתפטר אחרי שטען כי אם המדינה תאשר הצעה להפיכתם של נישואים חד מיניים לחוקיים, הצעד הבא יהיה הפיכתם של יחסים בין בני אדם לבעלי חיים לחוקיים.

הדיילי טלגרף דיווח כי הבית התחתון של הפרלמנט האוסטרלי דחה היום ברוב של 98 מתנגדים מול 42 תומכים הצעת חוק שמתירה לזוגות מאותו המין להתחתן. גם ראש הממשלה, ג'וליה גילארד, הצביעה נגד ההצעה, וזאת על אף שרוב חברי מפלגת הלייבור תמכו.

זמן קצר לפני ההצבעה, הכריז הסנאטור מהאופוזיציה, קורי ברנרדי, כי אם יתקבל אישור חוקי לערוך נישואים חד מיניים, השלב הבא צפוי להיות איחוד בין כמה בני זוג או יחסים בין בני אדם לחיות.

"השלב הבא יהיה ששלושה בני אדם שאוהבים אחד את השני יוכל להיכנס לאיחוד קבוע שיקבל את תמיכת החברה, או אפילו ארבעה אנשים", אמר ברנרדי. "יש אפילו אנשים מבחילים שאומרים שזה בסדר שיהיו יחסי מין בהסכמה בין בני אדם וחיות. האם זה יהיה צעד עתידי?".

בעקבות הדברים, פרצה סערה שאילצה את ברנרדי לפרוש מתפקידו בתור מזכיר הסיעה, אם כי הוא סירב להתנצל. מנהיג האופוזיציה טוני אבוט, שאחותו היא לסבית מוצהרת, גינה את הדברים. "אלה דעות שרבים יראו כעוינות", אמר. "אני לא אסבול הערות שפוגעות באנשים ביחסי עם בני אותו המין".

(nrg, ג' בתשרי תשע"ג, 19 בספטמבר 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.