צפו: גירוש שדים כדי להיפטר מהומוסקסואליות | כל-מיני

סרטון של כומר מבצע גירוש שדים בגבר הומוסקסואל מזעזע את הרשת באמריקה

הכומר בוב לארסון (צילום מסך)

הכומר בוב לארסון מוכר בתור מומחה לכתות ומנהגים פולחניים וכמובן גם ידוע כאחד שמבצע גירוש שדים. אולי לא כמו זה שאתם מכירים בסרטים, אבל לא כזה רחוק מזה.

הוא טוען שהוא יכול לזהות דיבוק שטני ופשוט לגרום לו להיעלם.

הוא כבר הופיע באינספור תוכניות אירוח מפורסמות בארה"ב ולאחרונה אפילו התחילו לצלם סדרת ריאליטי שתלווה את סיפור חייו.

בסרטון שלפניכם תוכלו להיות עדים לטקס גירוש שכזה שמבוצע על גבר בגיל העמידה, הומוסקסואל, נטייה מינית שמתוארת ע"י אותו כומר כהתנהגות שטנית שמשחיטה את החברה האנושית.

אם נסכם את הסרטון, לרוב זה נראה כמו הצגה שלמה שבה אותו גבר ממלמל שטויות, נוהם, צורח, מדבר כמו איש בלתי שפוי בעליל וכדומה.

הכומר בתגובה מדבר איתו, מספר לקהל שאותו השטן שנמצא בתוכו לא סובל שמזכירים את שם רוח הקודש ומנסה בכל כוחו לסלק את אותו "דיבוק". מיד לאחר שהוא מסיים את הטקס, המסך מתחלף ואותו בוב מופיע מול המצלמה, מתפלל למען אותן נשמות טועות הסובלות מעיוות מיני ומזמין את הצופים לקנות קלטות הדרכה שיעזרו להם להתמודד עם השטן שחי בתוכם.

מדובר בתיעוד של טקסים שמתבצעים מידי שנה בכל רחבי ארה"ב ע"י כנסיות שונות שאף הולכות רחוק יותר במלחמה נגד ההומוסקסואליות. למרות שהתיעוד הזה נראה מופרך לחלוטין, מוקצן ואפילו הומוריסטי הוא עדיין מדאיג בכל קנה מידה. קיצוניות כזאת רק מדגישה שאנשים יילכו רחוק עם השנאה שלהם ואף ישתמשו באלימות בגיבוי איזושהי אמת דתית וקול א-לוהי.

(אתר teenk, ט' במרחשוון תשע"ג, 25 באוקטובר 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.