רב אמריקני: "הומואים גרמו להוריקן סנדי" | כל-מיני

הרב נוסון לייטר מארגון "יהודי התורה למען הצניעות" כינה את ההוריקן "צדק אלוהי" – זאת בעקבות אישור נישואים גאים בניו יורק בשנה שעברה

הרב לייטר. צילום מסך מ-you tube

הרב נוסון לייטר מארגון "יהודי התורה למען הצניעות" כינה את ההוריקן "סנדי" שהיכה בארה"ב בשם "צדק אלוהי", וזאת בעקבות אישור נישואים גאים בניו יורק בשנה שעברה. עוד הוסיף הרב המלומד, כי "אלוהים לא יהרוס את כל העולם, אבל הוא בהחלט יכול להעניש איזורים מסוימים על ידי הצפות".

בסרטון מוסיף לייטר ומכנה את דאון-טאון מנהטן כ"אחד ממרכזי ההומוסקסואליות של המדינה", ומציין את הופעתן של שתי קשתות בעיצומה של הסופה, כחיזוק לטיעוניו.

דבריו של לייטר נשמעים לאחר שהמטיף הנוצרי הימני-קיצוני, ג'ון מק'טרנן, כתב בבלוג הפרטי שלו כי הקהילה הגאה והנשיא אובמה אשמים במזג האוויר הסוער ובאסון שפקד את המדינה.

את עיקר האשמה, לפי מק'טרנן, נושא הנשיא ברק אובמה עקב הבעת תמיכתו בזכויות הלהט"ב ובקהילה הגאה. "אלוהים באופן שיטתי הורס את אמריקה", כתב מק'טרנן בבלוג שלו. "הסתכלו על מה שקרה בשנה החולפת".

מק'טרן הוסיף, כי אובמה מחזק את ידי המוסלמים, שנשבעו להשמיד את ישראל ולהשתלט על ירושלים.

על אף שמיט רומני הביע התנגדות לקידום זכויות להט"ב בעבר ונתפס בעיני רבים בקהילה כסיכון ממשי לעתידם במדינה, מק'טרנן לא מתעלם גם ממנו. "שני המתמודדים הם פרו-הומוסקסואלים, ונמצאים מאחורי האג'נדה ההומוסקסואלית. רומני יותיר להומואים לשרת בצבא, הוא רוצה יותר הומואים בתנועת הצופים ומעונין בעוד הומואים במפלגה הרפובליקנית".

(מאקו,  ט"ז במרחשוון תשע"ג, 1 בנובמבר 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.