נשים בהודו מעדיפות בעל הומו | כל-מיני

הטיימס ההודי מביא את סיפורן של נשים במדינה, המעדיפות נישואים בלי יחסי מין עם גברים הומואים על פני נישואים עם גברים סטרייטים לא נאמנים

דגל הודו

"לנשים רבות נמאס מגברים תאוותניים, אגרסיביים וחסרי רגישות, והן מעדיפות להיכנס לקשר רומנטי עם גייז וללכת על אפשרות 'בטוחה יותר'", כותבת שארה אשרף בעיתון הטיימס ההודי, לאחר שראיינה שתי נשים שסיפרו על הבחירה הלא מובנת מאליה.

"עדיף על קשר עם סטרייט"

אשרף ראיינה אמנית בת 26 בשם הבדוי "טניה", שסיפרה כי התחתנה עם חברה הטוב "אריאן", למרות שידעה כי הוא הומו. "לא משנה לי שהוא גיי. הוא האיש הכי אכפתי שהכרתי. כשאת אוהבת מישהו באמת, הצרכים הגופניים מאבדים מהמשמעות שלהם".

אישה אחרת סיפרה בכתבה, כי האקס שלה עזב אותה לטובת אישה אחרת. מה שגרם לה לחפש גברים הומואים, שלא יבגדו. "כעת אני נשואה לגבר הומו. אני יודעת שהוא לא יזרוק אותי עבור אישה אחרת. זה עדיף על פני מערכת יחסים אלימה עם גבר סטרייט".

ומה עם עצם העובדה שהבעלים שוכבים עם גברים? הנשים איתן שוחחה אשרף לא מטריד העניין. "זה עדיין עדיף על פני גברים שבוגדים בך עם אישה אחרת", הן אמרו.

על אף שהומוסקסואליות הוצאה בהודו אל מחוץ לחוק ב-2009, מערכות יחסים בין גברים אינן מעוגנות בחוק, וגייז רבים מוצאים עצמם תחת לחץ עצום מצד משפחותיהם ומתחתנים עם נשים.

(מאקו, י"ד במרשחוון תשע"ג, 30 באוקטובר 2012)

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תיקון קטן, כנראה שגיאת כתיב:
    "על אף שהומוסקסואליות הוצאה בהודו אל מחוץ לחוק ב-2009…"

    ב-2009 ביטלה הודו את האיסור על יחסי-מין הומוסקסואלים.