הרב אבינר: "הומו חייב לספר לאשתו לפני הנישואים" | נשים לבעל הומו

לפני 4 שנים חשפנו כי הרב אבינר אמר שהומו לא צריך לספר לאשתו לעתיד על נטייתו, ואילו כעת חזר בו בפומבי והכריז כי חייב לספר לה, אע"פ שהדבר יכול להביא לידי ביטול הנישואים עמה

(עוד בעניין: הרב אריאל: הומו דתי לא חייב לספר על נטיותיו בקשר רומנטילספר למאורסת או לא לספר?להתחתן בלי לספר?הרב לבנון להומו נשוי: "אל תחשוף לאשתך נפילות שהיו לך בעבר")

20160605_132718הרב אבינר חוזר בו מדבריו שהומו יכול להתחתן בלי לספר לאשתו. בערוץ אורות ענה הרב אבינר על השאלה "מה עושים אם לאחר הנישואים מגלים שבן הזוג הומו?".

לדבריו "קודם כול לא בסדר להסתיר לפני החתונה. לא חייבים לספר כל דבר וחיסרון לפני החתונה, אבל חייבים לספר דברים שעלולים להזיק לבן הזוג. ומי שיש לו נטיות הפוכות הוא חייב לספר. אבל זה יכול להכשיל את הנישואים? שיכשיל! הרי אי אפשר לרמות. זה חמור מאוד. חייבים לספר לפני הנישואים. ולא בטוח שזה יכשיל.

לא צריך להתייאש. […] נטיות הפוכות – ניתן לתיקון. את מי שרוצה. באמריקה יש כנסים של אלפים אלפים אלפים שיצאו מזה, והם שמחים. לפעמים קל לצאת מזה ולפעמים קשה. תלוי ברמת הסיבוך של הנטייה. לעתים לוקח שנה, שנתיים, ולפעמים זה קשה. אומרים לי שהיה קשה אבל היה כדאי.

יש אנשים שלא הצליחו כי הם פעלו בשיטה לא נכונה או אצל אנשים שאינם מומחים. […]

אין דבר שעומד בפני הרצון", סיכם הרב אבינר.

כזכור, עמית לוי (עורך אתר כמוך) חשף לפני 4 שנים כי בשיעור שנשא בישיבת "עטרת ירושלים" נשאל הרב אבינר אם אין בטענתו שעל הומואים להתחתן עם נשים משום מעשה שאינו הגון, וענה כי "מה זה מעניין את אשתו איזה יצר יש לו?" . אמנם הרב סייג במקצת את דבריו וטען כי "זאת שאלה שצריך לבדוק כל מקרה לגופו", אבל מיהר להוסיף כי "אומרים שבני זוג צריכים להיות פתוחים וצריך לספר את הכול. איפה זה כתוב? צריך לספר כל מה שגורם שמחה, אבל לא צריך לספר כל מה שגורם צער".

(תאריך פרסום הוידאו של דברי הרב בערוץ אורות אינו מתועד. כנראה בשבוע של ח"י בכסלו תשע"ג, תחילת דצמבר 2012 למניינם)

8 תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנחנו לא תמימים
  מה הכוונה של ״יצאו מזה״
  שביטלו הנטיה שלהם ?? לא מאמין
  הנטיה נשארת רק אפשר לשלוט עליה ולא לחשוב על גברים אבל בעומק הלב ודאי שהנטייה נשארת
  למשל אם אני מכריח מישהו לאכול שוקולדה והוא נדר לא לאכול שוקולדה ועד כאן הצליח
  עכשיו שהכרחתי אותו והלעטתי בתוך פיו לא ירגיש טעם שוקולדה ???? ודאי שכן !!!!!!
  זה אותו דבר….לא רוצה לרופף מי שנאבק … אני עצמי נאבק
  אבל אנחנו לא תינוקות לשקר לעצמינו

  1. לפני קרוב ל-10 שנים נישאתי לבעל הכי בעולם! כל אישה הייתה מתה לבעל כזה!
   לפני שהתחתנו סיפר לי על נטיותיו ההפוכות.
   הקמנו משפחה לתפארת מתוך אהבה, פתיחות ורגישות. גם היחסים האינטימיים רק מתעצמים עם הזמן. כן, אפשר להשתנות, הכל בראש.. כמובן עם רצון טוב ואהבה.
   בהצלחה!

 2. בעלי ואני נישאנו לפני קרוב ל-10 שנים, הבעל המקסים ביותר בעולם כולו! כל אישה הייתה מתה לגבר שכזה! לפני שהתחתנו הוא סיפר לי שיש לו נטיות הפוכות.
  אנחנו מקיימים משפחה לתפארת ומדברים בפתיחות על הנושא, מתוך אהבה עצומה ורגישות. ועם הזמן, מערכת היחסים האינטימית רק משתבחת ונהיית אמיתית ועוצמתית יותר- כן, גם מצידו. וזה רק נראה לכם שאי אפשר להשתנות בזה.. הכל בראש, ומתוך רצון אמיתי ואהבה. בהצלחה (: