אתר כמוך: הנצפה ביותר, ובו מעל 1000 רשומות! | כל-מיני

אתר כמוך הוא גם הנצפה ביותר מאתרי ההומואים הדתיים לסוגיהם – יותר מפי שניים!, וגם בעל התוכן הרב ביותר – מעל 1000 רשומות! * בקרוב נעלה בלוג חדש: "ארונות נפתחים", ובו ריאיון אישי מתחלף עם הומואים דתיים. נשמח אם תרצו להתראיין

(עוד בעניין: סיכום שנתיים לכמוך; סיכום שנה ראשונה לכמוך)

go-to-victory-background1

אנו שמחים וגאים להודיע לכם כי אמנם אנו עמותה חדשה וארגון חדש, ורק לא מזמן חגגנו יום הולדת שנתיים, אבל אתר כמוך הוא האתר הנצפה ביותר מאתרי ההומואים הדתיים לסוגיהם (יותר מפי שניים!) וכי האתר מציין מעל 1000 רשומות שכבר פורסמו בו – בכך אתר כמוך ממוצב וממוקם במקום הראשון בכל הקטגוריות.

 האתר הנצפה ביותר של ההומואים הדתיים

אלקסה – אתר הבודק מדרוג של אתרים בכל העולם – מראה חד-משמעית כי אתר כמוך הוא האתר הנצפה ביותר מאתרי ההומואים הדתיים לסוגיהם, אע"פ שהוא האתר הצעיר ביותר. כזכור, אתר כמוך הוא גם האתר היחיד שפונה להומואים דתיים אורתודוקסים ומתעדכן בכל יום.

אתר אלקסה מציג נתוני גלישה רק לאתרים שיש להם מעל 100,000 כניסות, אבל אף על פי כן לאתרים בעלי כמות כניסות פחותה יותר הוא נותן מידע בסיסי, כמו מדרוג האתר יחסית לכל האתרים בעולם.

לפי אתר אלקסה, אתר כמוך ממוקם במקום ה-7,472,400 (המטרה להיות כמה שיותר קרובים לספרה 1), ובכך הוא האתר הנצפה ביותר מאתרי ההומואים הדתיים לסוגיהם.

לשם השוואה – להלן דירוגי אתרים שונים:

ynet מדורג במקום 1,336

מאקו: 3,798

קוקה קולה ישראל: 1,244,034

קולך:  4,157,979

כמוך: 7,472,400

חברותא: 16,275,688

הו"ד: 23,406,411.

דהיינו מדובר בפער של יותר מפי שניים לטובת כמוך לעומת אתר חברותא, ושל מעל פי שלושה לטובת כמוך לעומת אתר הו"ד.

1000

בלוגים – הרבה תוכן מקורי

בימים אלו אתר כמוך מציין מעל 1000 רשומות. בכך אתר כמוך ממוקם במקום הראשון גם מבחינת התוכן הרב ביותר לעומת אתרי ההומואים הדתיים לסוגיהם.

אתר כמוך כולל בלוגים מקוריים כמו הבלוגים השבועיים של נדב ושל צחי: הבלוג זו לא את, זה אני. והבלוג הדרך שלי לעוץ, לצד דבר תורה שבועי שמתפרסם באתר בכל יום שישי.

האתר גם כולל בלוגים חודשיים כמו הבלוג ורוח אלוקים מרחפת – יהושע הוא דתי, נשוי, אבא והומו בארון, המנסה לשרוד בין כל הכוחות הגדולים שקורעים אותו לגזרים דבר יום ביומו ולהמשיך לחייך ולהאמין, וכמו הבלוג גאות ושפל – זאב שביידל מהרהר על נטייה מינית, יהדות ומה שביניהן.

כמו כן, בקרוב נעלה בלוג חדש באתר – ארונות נפתחים. הבלוג יכלול ריאיון אישי מתחלף עם הומואים דתיים. הריאיון כולל 10 שאלות בלבד, והמרואיין משתף את הקוראים בתחנות בחייו כמו "אני והדת", "אני והגילוי על עצמי", אני וההורים", "אני ונשים", "אני והטיפול", "אני בעוד 10 שנים". נשמח שתתנדבו להתראיין ושתספרו את הסיפור האישי שלכם לטובת הכלל. שלחו לנו דוא"ל ונשמח להרחיב ולנדב עוד פרטים: kamoha.or@gmail.com

open-locker-boris-suntsov
הבלוג החדש "ארונות נפתחים"

מדורים ייעודיים

נוסף על הבלוגים המקוריים מציע האתר מדורים ייעודיים כמו:

שיח הלכתי – מאמרים, דיונים, פולמוסים והחדשות האחרונות מהנעשה בעולם הדתי והתורני

שיח מחקרי – מחקרים בנושא הנטייה מינית, שינוי הנטייה, טיפולי המרה וכל מה שנושק לזה

שיח תרבותי – משדרי טלוויזיה, שירים, סיפורים, ספרים, תערוכות, אירועים וכל מה שנוגע בתרבות

שיח אנטי-הומופובי – מדור המראה כי לצערנו ההומופוביה עדיין כאן

שיח כל מיני – ידיעות חדשותיות כלליות, אנקדוטות וכל מה שבין השיטין ומעניין אתכם

שיח אישי – דברים שכתבתם למגרה ואתם רוצים שיראה אור: שירים, סיפורים, מאמרים והגיגים

שיח אורח – אישים מוּכּרים כותבים מיוחד לאתר

שיח היסטורי – אירועים ותאריכים שכדאי להכיר. בבחינת "צעד קטן" וכו'.

מדורים ממוקדים קהל יעד ומטרה

האתר גם מציע מדורים מיוחדים וממוקדים קהל יעד כמו:

מדור מיוחד לנשים סטרייטיות שגילו שהן נשואות לבעל הומו

מדור מיוחד להורים דתיים שגילו שהבן נמשך לגברים

מדור למחנכים – מה לומר ומה לא לומר להומו דתי שמשתף אותך (רבו או חברו) בנטייתו

מדור המאגד מאמרים אקדמיים, מחקרים, עבודות סמינריוניות ועוד הקשורים לנושא ההומו-לסבי

אתר כמוך שם לו למטרה גם לחשוף סיפורים וליצר חדשות. במדור פרסומים ראשוניים לכמוך תמצאו פרסומים ראשוניים, חשיפות ודברים בלעדיים לאתר כמוך ולעמית לוי. פעמים רבות החשיפות זכו לסיקור תקשורתי נרחב גם באמצעי התקשורת השונים: בטלוויזיה, באינטרנט, ברדיו ובעיתונות.

תודה רבה לכותבים באתר: נדב, צחי, זאביק, יהושע, מירון, ישי, עובד, אייל, טוהר, עוז, שמוליק, ועוד; ותודה רבה לכם הגולשים על האמון שלכם באתר כמוך – הומואים דתיים אורתודוקסים.
בע"ה נמשיך להפתיע, להתחדש ולהציע לכם את התוכן המקוון המעניין ביותר, את המפגשים החודשיים המעניינים ביותר (בקרוב נשיק את מיזם כמוך "בקטנה" – פעילויות דו-חודשיות לתקופת הקיץ, נוסף על המפגשים החודשיים הרשמיים), ואת השירות הטוב ביותר.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.