הסליחה ואני: ממי בנימין מבקש סליחה? | סליחה

"אני מצטער שאני גורר אותך לתוך העבירות שלי. זה בפירוש לא מגיע לאדם כמוך" – בנימין כותב מכתב אישי לערן * מיזם מיוחד לרגל יום הכיפורים

(לכל הרשומות הקודמות בבלוג – לחצו כאן)

לערן,

ניסיתי לתפוס אתך שיחה ביום הכיפורים האחרון. לא הצלחתי כל כך, יכול להיות שלא רציתי להצליח, בכל מקרה אני כותב לך כאן את מה שרציתי לומר.

אני לא יודע אם אתה מודע לכך שאני נורא מעריך אותך, את השקידה שלך בתורה, את הרצינות שלך, את ההשקעה שלך בתורה ובעולם המעשה, ובעיקר את האופן בו אתה משלב ביניהם, את האופן שבו אתה טוב לכולם, אוהב את כולם. אתה פשוט אדם טוב, איך אפשר לא לאהוב אדם כמוך.

דע לך, אלו באמת הסיבות שבגללן אני אוהב ומעריך אותך, אני מקווה שתאמין לי גם כשאספר לך משהו נוסף שיש לי.

אני גם חש משיכה כלפיך. כן, הבנת נכון, אני נמשך לגברים, מה לעשות, ככה הקב"ה גזר עליי, זאת אחת ההתמודדויות שלי בחיים. ואתה בהחלט אחד מהגברים שמושכים אותי.

לא, אני בפירוש לא מצפה שיצא מזה שום דבר. הייתי ונשארתי אותו בנימין שאתה מכיר, שומר תורה ומצוות, מ(שתדל ל)קיים את התורה כלשונה בלי 'קונצים' ובלי המצאות, ולא אני לא אקיים אי פעם זוגיות עם גבר. אני מספר לך את זה כי אני מרגיש צורך לבקש ממך סליחה. סליחה שאני מהרהר בך. מטמא אותך במחשבותיי, פוגם בך.

כן, אני יודע, אני לא הייתי חייב לספר לך את זה. הרי בסופו של דבר לא באמת פגעתי בך. אבל בכל זאת, הייתי חייב.

אני באמת מצטער, כלפי אלוקים וכלפיך על הרהורי העבירה שתוקפים אותי. אני מצטער שאני גורר אותך לתוך העבירות שלי. זה בפירוש לא מגיע לאדם כמוך. כמו כל שנה, גם השנה אני מקבל על עצמי להשתדל יותר.

זהו, אמרתי את מה שהיה לי לומר, אני מתפלל שהדברים היוצאים מן הלב ייכנסו אל הלב. אני מקווה שתבין אותי נכון, שלא תכעס, תיבהל, תפחד, תיגעל או תשנא אותי. כמו שכבר ציינתי, אתה באמת אדם טוב. ותאמין לי, אני מתפלל כל יום שהמשיכה הזאת תיעלם, שנוכל להיות חברים כמו בני אדם נורמליים. אני עושה את כל ההשתדלויות שלי אבל אני לא מצפה לנס, כנראה נכונה לי דרך ארוכה וקשה.

ממני,

בנימין

נ"ב: עוד משהו קטן. אני ממש מבקש ממך אם תוכל להשתדל להתנהל קצת יותר בצניעות בפנימיוֹת, נורא קשה לראות אותך מסתובב ככה, וממש לא נעים לסובב את הראש.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.