אחרי 20 שנות נישואים: גם הבעל וגם האישה יצאו מהארון | כל-מיני

הבעל החליט לעבור ניתוח לשינוי מין, והאישה חשפה את נטיותיה המיניות: "הייתה התרגשות והקלה"

* במוצ"ש הקרוב – נסגרת ההרשמה המוזלת למפגש מרחשוון: שבת כמוך 4 בסימן "דיבוק חברים" *

13803896550072_b

אחרי 20 שנות נישואים, הבינו שני בני הזוג – ששניהם הומוסקסואליים. דיויד קאופמן תמיד נאבק עם העובדה שהוא נולד בן. הוא ניסה להתעלם מהרגשות האלה במשך שנים, ואפילו התחתן פעמיים, והביא לעולם שני ילדים, כך סיפרה רשת CBS בסקרמנטו. הוא היה נשוי לאשתו השנייה, קט, במשך למעלה מ-20 שנה, לפני שהוא הבין שהוא צריך להתוודות על התשוקה שלו להפוך לאישה, וגם על העובדה שהוא נמשך לגברים.

אבל גם לקט היה סוד, והיא גילתה את שלה קודם: "אני רק אמרתי, אתה יודע – אני צריכה לספר לך משהו". "אני צריכה להגיד לך שחשבתי, ואני רוצה להתחיל לצאת עם נשים". דיויד נזכר בתגובה שלו: "אוי אלוהים, לא נכון! גם אני הבנתי שאני הומוסקסואל!". מאז אותה שיחה דיויד הפך לדני, אישה. בתשובה לשאלה אם משהו בנישואים שלהם גרם לה לחשוד שבעלה הומוסקסואל, קט מודה שמעולם לא ראתה סימן. כיום הם חיים בנפרד.

"זה היה די מזעזע בשביל שנינו", אמרה קט לרשת הטלוויזיה, "הייתה בזה התרגשות, וגם הקלה". לעומת זאת, לפני שנה, דני הבינה שהיא לא נמשכת לגברים – אלא רק נולדה בגוף הלא נכון. "אני לא סתם רוצה להיות נקבה. אני באמת נקבה", היא אמרה. לפני למעלה בשנה החלה בתהליך שינוי המין.

"זה הרגיש כל כך טוב להיות מי שאני באמת", היא אמרה על התהליך. "זה הרגיש טוב להיות אישה, להפוך לדניאל. זה היה לגמרי מגניב". קט אומרת שדני היא עדיין אותו בן אדם איתו התחתנה לפני 20 שנה. "בפנים היא אותו אדם לו נישאתי, אבל בחוץ היא השתנתה", היא מספרת.

(ישראל היום, כ"ד בתשרי תשע"ד, 28 בספטמבר 2013)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.