מזרן או מזרון? | משכני אחריך

סיפור על מעבר דירה, שני מזרנים, סטרייטית וסטרייט, כמה הומואים דתיים, כלב ותהייה אחת שאולי אתם תצליחו לפתור

(לחצו כאן לכל הרשומות בבלוג זה)

אריה

איזה כיף שיש המון חברים

(שרית חדד שם, שם)

כל השמות שאני הולך להשתמש בהם בדויים הם.

אז מה התכניות שלי? לא ממש תכננתי, החלטתי לא לתכנן. בגדול יש לי רשימה של דברים שאני רוצה וצריך לעשות, אבל לא יותר מזה.

התחלתי את היום בלימודים שנגמרו מוקדם בגלל חופשת סמסטר. הגיע הזמן לאכול צהריים, אבל למה לאכול לבד, אם אני כבר כאן? שלחתי הודעה ליצחק שאמור להיות באזור, וביררתי אם הוא נמצא, וגם אם הוא עוד לא אכל במקרה.

ישבנו לאכול עם חבר שלו לעבודה, ואותו חבר השמיע לנו ברקע קטעים של אייל שני, תוך כדי שאנחנו אוכלים שזה שילוב לא מוצלח במיוחד – לאכול ולצחוק, אבל שרדנו את האירוע. לאחר מכן ישבנו כל על אחד על העבודה שלו – הוא מקבל עליה כסף, ואני צריך להגיש את העבודה שלי כדי לקבל ציון.

כשסיימנו הלכנו לפגוש את איציק שהיה צריך להעביר מזרן לדירה שלו, ואת מיכאל שהביא את עצמו ואת הרכב שלו לצורך ההעברה. אז מקום לארבעה אנשים יש, ועוד מקום פנוי לבחורה שרצתה להעביר את המזרן, כדי להשיג טרמפ לבית וגם בשביל להכווין אותנו כדי שלא נסתבך יתר על המידה.

מה שהפך את הסיטואציה להזויה היה שהחבר שלה (boyfriend) ליווה אותה ביציאה מהעבודה. אם בהתחלה הוא התלבט אם להתלוות אליה לדירה, אז הנוכחות של כולנו לא השאירה לו מקום להתלבט, מקום תרתי משמע. לפני שהיא עלתה לרכב, החבר העיר למיכאל שהוא נראה לו מוכר מאיפשהו, בערך כמו שמישהו אומר לך, "אני יודע איפה אתה גר".

 היא נפרדה ממנו ועלתה על הרכב ונסענו. אני לא יודע מה בדיוק היא חשבה, חוץ מזה שהיא כנראה מאוד רצתה להיפטר מהמזרנים שהיו לה בבית. מה שהטריד אותה, לאחר מעשה, הוא מה שהחבר שלה חשב שהיא חושבת לעצמה, ככה להיכנס לרכב מלא בנים שהיא לא ממש מכירה.

היא פשוט זרמה ולא חשבה יותר מדי, והאווירה הייתה קצת מתוחה, וכשהיא התחילה לחשוב מה היא עשתה, נפל לה האסימון שגם אם זה סבבה והוכל, הטקט עדיין יצא לא משהו.

הכי טוב במצב כזה – לצחוק על זה ולהבהיר שמדובר בחבר'ה נחמדים ולא מזיקים. במקרה שלנו מדובר גם בהומואים וגם דתיים, אז מה כבר יכול לקרות? אבל כולנו בארון. איך נסביר לה שזה יותר טוב אפילו מלהיות בחבורה של נזירים שתקנים, מדחיקים איזה רצון לגעת באישה.

אחרי שנדחסנו לרכב ניסיתי קצת לשבור את הקרח, ומצאתי את עצמי מסביר לה מי ומי ההולכים, כדי שלפחות תכיר קצת את האנשים שאיתה באוטו. אני הגעתי עם יצחק שיצר קשר עם מיכאל כדי להביא את המזרן בשביל איציק. היא בסך הכול מכירה את החברה של איציק שידעה שחסר לו מזרן, ולה במקרה היה מזרן שהיא לא צריכה, אז אותה חברה שימשה כחולייה מקשרת ושידכה ביניהם.

התחלנו לדבר על מזרנים, האם אומרים מזרן או מזרון (והתשובה: מזרן!). ככה הבנו שיש לה יותר ממזרן אחד, כך שאיציק יקבל בעצם שני מזרנים, וגם מיכאל קיבל מזרן אחד כשכר טרחה, למרות שהוא בא בהתנדבות בכלל. ויצא לו לעזור גם לה להיפטר מעוד מזרן. מזרן נוסף הוכרז כלא ראוי, וככה נפתרו כל הבעיות שקשורות למזרנים.

 היא נזכרה גם שיש לה כלב שצריך לצאת לטיול, והיא צריכה מישהו שייקח אותו לטיול. אני כמובן התנדבתי לקחת את הכלב, כי לא היה לי כל כך עניין במזרנים, בכל זאת רציתי לעזור ולהרגיש מועיל או לפחות לא להפריע בזמן שכולם עסוקים. אז יצאתי לטיול בזמן שהם עולים ויורדים ומורידים את המזרנים ומעמיסים אותם על גג הרכב.

בדרך חשבתי לעצמי למה הדברים צריכים להיות כל כך מסובכים, ואיך אפשר לזרום יותר ולא להתקבע במקום מסוים.

יש לכם רעיונות?

2 תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.