סיכום האירוח בפייסבוק עם יהושע – הומו דתי נשוי | אירועים ומפגשים

אילו היה חוזר בזמן – היה מתחתן שוב? האם אי פעם יספר לאשתו? האם נמשך לאשתו לפני החתונה? ולמה הוא כן התחתן? * יהושע – הומו דתי נשוי, כותב הבלוג "ורוח אלקים מרחפת" – התארח בפייסבוק שלנו וענה על שאלותיכם במקוון, בו-בזמן

יהושע – דתי, נשוי, אבא והומו בארון, מנסה לשרוד בין כל הכוחות הגדולים שקורעים אותו לגזרים דבר יום ביומו ולהמשיך לחייך ולהאמין. בבלוג שלו "ורוח אלוקים מרחפת" הוא משתף אותנו אחת לשבועיים במה שעובר עליו, והיום, יום שלישי, הוא הגיע לפייסבוק של כמוך והשיב על שאלותיכם במקוון, בו-בזמן.

יהושע נשאל בנושאים רבים ומגוונים, ולפניכם דוגמות אחדות:

* אילו היית נוסע בזמן לחודשים לפני החתונה שלך כולל הידע שיש לך כעת על איך ייראה העתיד שלך – האם היית מתחתן בכל זאת? ("האמת היא שתלוי מתי שואלים אותי")

 * בחור צעיר פונה אליך כדי לשאול אם עליו להתחתן עם אישה או לא. מניסיונך, אילו דברים לדעתך עליו לברר לעצמו? ("הוא חייב לוודא שהוא מוכן להתחייב מעתה והלאה לכוון את כל מאוויו הנפשיים והגופניים, את כל מאמציו ושייכותו לאשתו בלבד")

* אתה מאמין בזוגיות בין גברים? ("זוגיות כזו לא יכולה להחזיק מעמד מן הסיבה הפשוטה שהיא נגד ה'")

* מהתיאורים שאתה מתאר בבלוג שלך נשמע שאתה סובל מאוד בנישואים שלך ושאתה מתמודד מול קשיים רבים ועצומים. יש להניח שחשבת על גירושים. אתה רואה את עצמך אינך מתגרש או שאין סיכוי? אם אין סיכוי – מדוע? ("אני לא מעלה על הדעת את אופציית הגירושין כיוון שאני מאמין באמונה שלמה שחיים עם אשה, במשפחה אלו הם החיים הנכונים והאמתיים")

 * מ-1 עד 10 – מה הייתה המשיכה שלך לנשים לפני החתונה? לאחר החתונה? לאשתך ספציפית? ("אני לא זוכר את עצמי אי פעם נמשך לנשים מינית.דבר לא השתנה אחרי החתונה. המשיכה המינית שלי לאשתי היא פונקציונלית ואני מייצר אותה")

* מה דעתך, מה צריך לומר לאישה לפני החתונה – לספר לה הכול? חלק? מה כן ומה לא? מתי לדעתך נכון לספר לה? אחרי כמה דייטים? באיזה שלב? ("הדבר כמובן תלוי באשה ובזמן")

להערכתך, כמה הומואים נשואים יש? נגיד, כמה הומואים נשואים אתה מכיר וכמה לא נשואים? ("אני מכיר כשבעה נשואים באופן אישי/חצי אישי. וכחמישה רווקים")

* האם אתה במקום שבו אתה יכול לומר "אני מאושר"? ("אני במקום בו אני יכול לומר שאני מתפלל בדמעות בכל יום להיות מאושר")

* עם אילו קשיים אתה מתמודד היום, ולא התמודדת עמם בעבר, בכל הקשור למשיכה שלך לגברים? ("עם הפתיחות לנושא, עם זמינות הפיתויים, עם האינטרנט, עם תחושת ההחמצה שהולכת ומתגברת ועם כמה התאהבויות שהיו יכולות להתממש לו הייתי נותן להם צ'אנס")

לקריאת כל השאלות וכל התשובות – לחצו כאן

זהו היה האירוח השלישי בפייסבוק שלנו: קדם לו האירוח של הרב בני לאו, והאירוח של חה"כ משה פייגלין (הליכוד-בתינו). 

האירוח של יהושע היה ביום שלישי הקרוב, כ"ד בתמוז תשע"ד, 22 ביולי 2014, מהשעה 13:00 עד 14:00.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.