אתר כמוך עלה לאוויר במתכונתו החדשה | כל-מיני

כעת האתר נוח וידידותי יותר לגולש, הן בעיצוב הנקי והן במבנה התוכני. הוספנו הרבה תוכן מקורי ובלעדי שלא תמצאו בשום מקום אחר, הוספנו כותבים ובלוגים חדשים (אישה שנשואה להומו דתי; רשמים של הומו חרדי; רשומות שירה), והרבה טורים ודברים שיעניינו אתכם

מתנה

אחרי יותר מחצי שנה ומעט מדי שעות שינה וזמן פנוי, אנחנו גאים להשיק היום (א') את אתר כמוך במתכונתו החדשה.

האתר החדש שונה גם בעיצובו הנוח והידידותי יותר וגם במבנהו התוכני: בחרנו לפשט את המדורים ולחדד את התוכן שלהם; הסרנו את העמודה הימנית שהייתה באתר הישן כך שהאתר החדש לא יהיה עמוס אלא מאוורר יותר, שינינו את הגופן לכתב נעים יותר וגדול יותר.

באתר החדש השלמנו את המהלך להפוך את אתר כמוך לאתר שמדי יום ביומו מציג תוכן מקורי, מסקרן וכזה שלא תמצאו באף אתר אחר. הדגש ששמנו על התוכן המקורי כולל רשימת בלוגים חדשה שמתווספת לבלוגים שכבר באתר.

בלוגים חדשים

מים רבים – שיראל. אישה. דתייה. נשואה. אימא. מגלה באמצע הדרך שבעלה נמשך לגברים. הבלוג יתעדכן פעמיים בחודש בימי שלישי.

בחרדת קודש – מוטי, 24, הומו חרדי, רוצה להיות בסדר עם כולם: עם אלוקים, עם האימא הפולנייה, עם משפחתו החרדית, אבל בדרך לשם מוטי מגלה שקודם עליו להיות בסדר עם עצמו. הבלוג יתעדכן פעמיים בחודש בימי ראשון.

על האובניים – רואי טמיר עוסק בשירה כתחביב ובתוך המילים מחפש ומנסה למצוא את עצמו. הבלוג יתעדכן שלוש פעמים בחודש בימי רביעי.

בלוגים בהרצה

הבלוגים החדשים הנ"ל מצטרפים לאלה הקיימים:

החצי השני – סיפור בהמשכים מאת אלנתן, בן 30+, נשוי אך לא באושר. בחיפושים. אלנתן כותב סיפור לא אמיתי שיכול היה להתרחש באמת. הבלוג מתעדכן בכל יום שני.

משכני אחריך – הבלוג הפילוסופי משהו של אריה, 24, בני"ש, חוזר בתשובה, המנסה להיות דתי בלב וחילוני עם כיפה. להאמין עם כל הלב, כי בראש לא תמיד מבינים הכול. הבלוג מתעדכן בכל יום חמישי.

ורוח אלוקים מרחפת – יהושע הוא דתי, נשוי, אבא והומו בארון, מנסה לשרוד בין כל הכוחות הגדולים שקורעים אותו לגזרים דבר יום ביומו ולהמשיך לחייך ולהאמין. הבלוג מתעדכן פעמיים בחודש בימי שלישי.

ארונות נפתחים – סיפורים אישיים של גולשי האתר וחברי כמוך. הבלוג מתעדכן אחת לחודש.

מדורים חדשים

כמו כן נחנוך מדור חדש באתר – סוגיות: נושא חודשי שעליו יכתבו אנשים שונים ויביעו את דעתם. בין הנושאים: אלוקים, הומופוביה, יציאה מהארון, אמונה, משפחה, רבנים, דייט עם אישה, בדידות, גבריות ועוד.

המדור הזה מצטרף למדורים הקיימים: הלכה, מחקר, תרבות, מיוחדים וכו', וכן למדור המיוחד שלנו שאל את הרב – רבנים ופסיכולוגים עונים על שאלותיכם בשו"ת מקוון וממוקד להומואים דתיים. הרבנים המשיבים: הרב ארלה הראל, הרב יובל שרלו, הרב רונן לוביץ, הרב יחיאל פאוסט, הרב ברוך אפרתי. הפסיכולוגים המשיבים: פרופ' טוביה פרי וד"ר ברוך כהנא.

פכּים קטנים

ועוד הפתעות קטנות-גדולות שילבנו באתר: הוספנו תאריך עברי לכל רשומה, לוח האירועים הפך כולו להיות לוח שנה עברי, הודעות המערכת שודרג גם הוא, שדרגנו את המראה והנוחות של הוספת תגוביות (טוקבקים), ויש עוד כמה הפתעות שנשאיר לכם לגלות בעצמכם.

האתר בגרסתו החדשה מותאם גם לטלפונים חכמים.

רוצים לשמוע מכם

הגרסה החדשה של האתר היא גרסת הרצה, כלומר ייתכנו עוד באגים קטנים ודברים שנצטרך לתקן. אם תיתקלו בכאלה, נשמח לשמוע כדי לתקן. כמו כן נשמח למשוב מכם: מה אהבתם ומה פחות, מה חסר לכם באתר או מה חיפשתם ולא מצאתם. ניקח את הבקשות וההערות לתשומת לבנו ונשתדל לשפר ולהשלים. הנה הדוא"ל שלנו:  kamoha.or@gmail.com

כאן המקום להודות לקב"ה על שבדרך לא דרך דאג שאנשים טובים ומסורים (החפצים בעילום שמם) יסכימו להתנדב ולסייע בשדרוג האתר. תודה גדולה ומיוחדת ללאה כהן – אישה טובת לב ורבת כישרון שקיבלה על עצמה את המלאכה הרבה והקדישה לנושא לילות כימים ולא חסכה מזמנה וממרצה והייתה סבלנית לבקשות הרבות ולצרכים של האתר. יה"ר שהקב"ה ישלם שכרה.

כמו כן תודה לכותבי הבלוגים המסורים – ישנים כחדשים.

בברכת הישן יתחדש והחדש יתקדש,

עמית

עורך האתר וי"ר העמותה

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.