סיכום האירוח בפייסבוק של כמוך: הומו לשעבר ואשתו בשיחה גלויה | אירועים ומפגשים

האם הוא חשש מהלילה הראשון (גם אני וגם אשתי חששנו), איך אשתו הגיבה כשבעלה לעתיד סיפר לה שהוא הומו (בכיתי הרבה. זו הייתה טראומה), ואיך הוא משיב למי שטוען כנגדו שהוא רק משכנע את עצמו שהוא נמשך לנשים (על אשתי אי אפשר לעבוד) * מבחר שאלות ותשובות מהאירוח המיוחד בפייסבוק של כמוך

ringsrose

אביב ואביבה (ש"ב) הם זוג דתי בתחילת שנות השלושים לחייהם, נשואים שש שנים ויש להם שלושה ילדים. בעברו נמשך אביב לגברים, אבל לאחר שעבר טיפול נישא לאביבה.

שניהם התארחו יחדיו בפסייבוק של כמוך וענו על שאלות הגולשים בזמן אמת. להלן מבחר מהשאלות שהם נשאלו:

מבחר מהשאלות ששאלו את אביב:

האם הוא עדיין נמשך לגברים? (לא) האם הוא נאמן לאשתו (בהחלט), מתי הוא סיפר לאשתו (רק לאחר שהרגשתי משיכה פיזית), מה היה משך הטיפול שעבר (שנתיים), האם כל אחד יכול להימשך לנשים (ברמה מסוימת – הרוב יכולים), האם חשש מהלילה הראשון (גם אני וגם אשתי חששנו), מי יודע עליו (רק ההורים), על הסדנה שבה היה כחלק מהטיפול (חלק מהסדנה הוא אי-הידיעה ולכן איני רוצה להרוס ולספר מה קורה שם), איך הוא משיב למי שטוען כנגדו שאביב רק משכנע את עצמו שהוא נמשך לנשים (על אשתי אי אפשר לעבוד), כיצד יגיב אם הבן שלו יאמר לו שהוא הומו (אחבק ונתחיל במסע לשינוי).

מבחר מהשאלות ששאלו את אביבה:

כיצד הגיבה כשסיפר לה שהוא נמשך לגברים (בכיתי הרבה. זו הייתה טראומה), עם מי היא התייעצה אם להמשיך (עם רב ועם הפסיכולוג של אביב), למה הסכימה להתחתן עמו (היה לי אמון באישיות שלו), מה יפריע לה יותר – שבעלה מביט בגברים או בנשים (נשים – יעצבן. גברים – ילחיץ), ולמה הם בוחרים להיחשף בשם בדוי (בגלל הילדים).

לקריאת כל השאלות והתשובות – לחצו כאן לפייסבוק של כמוך

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.