תעודת ההוקרה שחולקה במפגש יום ההולדת | כל-מיני

במפגש יום הולדת 4 לכמוך חילקנו תעודת הוקרה לישי מאיר – המייסד של הפורום הראשון להומואים דתיים ומנהלו. לפניכם דברי הפתיחה שנאמרו לפני חלוקת התעודה וכן התעודה עצמה

בלונים: shakko.
בלונים: shakko.

דברי הפתיחה שנשא יו"ר העמותה

אנחנו חוגגים 4 שנים, ויש שמחה וצהלה, אבל הגענו עד הלום בזכות כל מיני אנשים שפעלו את פעולתם בעבר והיום אנו נהנים ממשק כנפיהם.

לפני שנה חילקנו תעודות הוקרה לשלושה אנשים שבזכות פועלם בעבר ובזכות אבני היסוד שהציבו, אנו יכולים להוסיף את הקומה שלנו:

חילקנו תעודות ליאיר – מי שייסד את הקבוצה הראשונה של הומואים דתיים ואת המפגשים הראשונים להומואים דתיים, ליוני – מי שהמשיך את פועלו של יאיר והצעיד את הקבוצה קדימה וגם הקים את "הקו הסרוג", קו הטלפון הראשון לתמיכה בהומואים דתיים, וכן חילקנו תעודה לחנן – מי שניצח על הקבוצה עד לסגירתה.

השנה החלטנו לתת תעודה לאדם שלו זכות ראשונים מסגנון אחר.

לפני 13 שנה ישי מאיר הקים וניהל את הפורום הראשון להומואים דתיים, "פורום גייז דתיים בוואלה" זצ"ל. בזמנו זו הייתה מהפכה של ממש. ישי גם היה מהראשונים שנפגש עם רבנים ושוחח עמם בנושא ההומוסקסואלי – עוד מהפכה בפני עצמה.

הפורום היה הבמה הראשונה שבה אנשים יכלו לבטא את עצמם, לחלוק בכאב ובשמחה (אבל היה יותר כאב), ולגלות שהם לא ההומואים הדתיים היחידים בעולם.

הפורום גם הביא לחיזוק המפגשים הצנועים והקטנים שהיו ידועים למתי מעט וליודעי ח"ן, ובכך יצא הפורום מן הגבולות הווירטואליים והפך ממשי לאנשים רבים שהיו חברים בו, ואני הקטן ביניהם. ועל כך אני מצרף פה גם את תודתי האישית והפרטית.

והנה התעודה שקיבל ישי (תודה לאורי על עיצוב התעודה)

תעודת הוקרה הדפסה לישי מאיר

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.