הרב פירון: "תומך בנישואים חד מיניים". הרב נבון בתגובה: "עצוב" | כל-מיני

בריאיון למקור ראשון, אמר הרב שי פירון, מועמד מטעם "יש עתיד", כי אמנם הוא מחויב להלכה ולכן לא יחתן זוג חד-מיני, אבל בתעודת הזהות שלהם הם כן צריכים להיות רשומים כנשואים. הרב נבון בתגובה על הדברים: "עצוב לראות איך איש טוב וערכי נכנע ונרמס כליל בתוך כמה חודשים בידי האינקוויזיציה הליברלית הקדושה"

0002 0001

(מקור ראשון, מוסף דיוקן, י"ז בשבט תשע"ה, 6 בפברואר 2015)

בתגובה לדברים כתב הרב חיים נבון בדף הפייסבוק שלו:

לפני חצי שנה, הרב שי פירון אמר ל״בשבע״ שאין דבר כזה משפחה חד-מינית. אפילו המושג ״ברית הזוגיות״ נשמע לו מוגזם בהקשר הזה. השבוע הוא התראיין ל״מקור ראשון״ והודיע על תמיכתו בנישואים חד-מיניים שיירשמו אף בתעודת הזהות.

הרב פירון הוא איש טוב וערכי. הוא עשה בעיניי דברים לא טובים כשר חינוך, אך זאת לא משום שהוא איש רע, אלא להפך: משום שהאמין בתמימות, בכל לבו, במדיניות חינוכית קטסטרופלית, שמזלזלת בידע ובחכמה ומאמינה רק במימוש עצמי אמורפי.

עצוב לראות איך איש טוב וערכי, שהצליח לעמוד עשרות שנים בפני מתקפות מהצד החרד״לי, נכנע ונרמס כליל בתוך כמה חודשים בידי האינקוויזיציה הליברלית הקדושה. הרב פירון הציג בעבר עמדה שקולה: יש להומואים זכות לחיות איך שהם רוצים, אין להם זכות להכריח אותנו לקרוא להם משפחה. חבל שנכנע ונסוג מהעמדה הזו.

בדבריו השבוע הותיר פירון שריד אחד של כבוד עצמי בסוגיה הזו. הוא אמר שכמובן איש אינו מצפה ממנו לערוך בעצמו נישואים לשני גברים. באמת? בכמה מדינות בארה״ב כבר מאיימים במאסר על כמרים שמסרבים לערוך חתונות כאלו. אם תמשיך להיכנע לטרור הנאור, הרב פירון, אתה עלול להגיע גם לשם.

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. וואי איזו תגובה פופוליסטית…
    הפך את הליברליזם לטרור.. ״אינקיויזציה״ מה אני אגיד לכם..
    הב פירון בעצם אומר אותו דבר כאן: בראיון הראשון הוא אמר שהמדינה לא יכולה לקרוא לתא משפחתי גאה משפחה ולכן ההגדרה היא ״ברית הזוגיות״ ולא ״נישואים אזרחיים״ ושאם היו משנים גם את המילים ברית הזוגיות זה היה עוד יותר טוב, וכאן הוא עדיין תומך בברית הזוגיות, אלא שהוא דאג להתנסח בדגש שונה, דבר שעשוי קצת למגר להטבופוביה..