היום! מפגש שבט, יום הולדת 5: שיחה עם אישה שגילתה שבעלה הומו | אירועים ומפגשים

במפגש תתארח אישה דתייה שגילתה שבעלה הומו, והיא תספר על רגע הגילוי, על הקושי והפגיעות, על המשבר ואובדן האמון, על השאלות הקשות, על הניסיונות ועל מצבה היום. וכמדי שנה בשנה, גם השנה נעניק תעודת הוקרה – והפעם לרועי שרון על פועלו לקידום הנושא ההומוסקסואלי הדתי

סמליל יום הולדת 5 מדליהלקריאת סיכום המפגש שכתבו משתתפים שהגיעו בפעם הראשונה למפגש כמוך – לחצו כאן.

לקריאת הסיכום שכתבו משתתפים ותיקים – לחצו כאן.

לאחר שבשנה שעברה, במפגש יום הולדת 4, שמענו את סיפורם של 3 הומואים דתיים נשואים, הפעם ניגע בנושא מזווית שאינה מקבלת במה – הקול הנשי. הקול של האישה שנשואה להומו דתי.

במפגש המיוחד והנדיר תתארח אישה דתייה נשואה שגילתה שבעלה הומו. היא תספר על רגע הגילוי, על הקושי, על הפגיעות, על המשבר, על אובדן האמון, על השאלות הקשות, ועל מצבה היום. יהיה גם זמן לשאלות מהקהל.

וכמדי שנה בשנה, נעניק תעודת הוקרה לאנשים שבזכותם הגענו עד היום, והפעם נחלק תעודת הוקרה לרועי שרון – מייסד nrg יהדות ועורכו הראשון, והיום כתב בחדשות 10.

המפגש יהיה בתאריך ד' בשבט תשע"ו, 14 בינואר 2016 למניינים, בירושלים.

פרטים על המיקום המדויק יישלחו רק למי שחבר ברשימת התפוצה שלנו. רוצים להצטרף לרשימה ולהתעדכן באשר למפגשים הבאים? צרו עמנו קשר: kamoha.or@gmail.com

שימו לב: למען שמירה על צביון הקבוצה ולמען הנוהל התקין, אין להביא חבר חדש מבלי לעדכן אותנו מראש. ובמילים אחרות: הבאה של חבר חדש למפגש – רק באישור מפורש שלנו.

לפניכם חלק מהמסרים של מיכל, כמו שהושמעו במפגש המיוחד עמה (לחצו להגדלה)

והנה ברכות ששלחו לנו רבנים לרגל יום ההולדת (לחצו להגדלה)

תודה ללאה ולרחלי

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.