פרק לה | החצי השני

ובו אודי ואודליה צוחקים על שהבילוי הזוגי הראשון שלהם במטבח קורה רק כי ראובן מגיע להתארח אליהם בשבת, ובו מתברר כי במוצש לראובן יש בשורה חשובה לאודי

החצי השני ירח

(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

צדקתי. אודליה התלהבה מאוד מזה שראובן בא לשבת. היא אמרה שהיא מרגישה כמו המחותנות שצריכה לפגוש את החתן או הכלה של הילדים בפעם הראשונה.

ישבנו והרכבנו תפריט שחשבנו שימצא חן בעיני האורח הנכבד, והלכנו לעשות קניות ביחד בשוק מחנה יהודה. צחקנו שזה הבילוי הזוגי הראשון שלנו במטבח ושהיה צריך את ראובן בכדי לגרום לזה להתרחש.

ביום שישי כל הבית נתמלא ריחות נהדרים וכל השיש התמלא כלים. הכנתי את חדר האורחים הצנוע שלנו בצורה היפה ביותר האפשרית ואפילו קניתי כיסוי מיטה חדש (בצבע סגלגל, אך לא חצילי) בכדי שהכול יהיה מושלם. בצהריים הלכה אודליה לחדר הכושר, ואני שטפתי וקרצפתי את הבית ברמת פירורי האבק. כשהיא חזרה הביתה רעננה ומקולחת מהמכון, אני שכבתי כמעט מעולף על הספה בלב דירה קטנה אך מושלמת.

ארבעים דקות לפני שבת נשמעה דפיקה מהוססת על דלת הבית ואני אפילו לא שמעתי אותה מבעד לאדי הסבון במקלחת. פתאום קלטתי שאני שומע שני קולות בסלון – אחד גבוה ואחד נמוך. ואז נפתחה דלת האמבטיה וראש עם חיוך שובב הציץ מבעד לדלת. אני מתקלח בטמפרטורות הקרובות לרתיחה, ואודליה טוענת שאני מנסה לשלוק את עצמי בחיים אך אפילו מבעד לענני הערפל ששרו במקלחת ראיתי את שאהבה נפשי ומהרתי לצאת – עטוי בחלוק הרחצה הסגול (אך לא סגלגל) שלי לקדם את פניו.

ראובן הביא לנו כיסוי יפהפה לפלטה שמיד הונח על גבי הררי האוכל המלכותי והתארגנו לצאת לתפילה. האמת שלא כל כך התרכזתי בתפילה כי פשוט לא יכולתי להפסיק להגניב מבט הצדה ולהאמין שהוא פה לידי. הארוחה עברה מאוד בנעימים, ושמחתי לראות שלאודליה ולראובן יש שפה משותפת. לסביות והומואים לא ידועים בחיבה עזה אלו לאלה, אבל ברוך ה' היה ממש נהדר. אודליה פרשה לישון ואני וראובן נשארנו לשטוף כלים ולארגן. אחר כך יצאנו לטיול ארוך בשכונה וחזרנו לרביצה משותפת על הספה שם דיברנו על כל הנושאים שבעולם ובסוף נרדמנו כך שנינו על הספה. אודליה מצאה אותנו ככה בבוקר והסתלבטה עלינו קלות.

המשך השבת עבר עלינו בנעימים וממש לא רציתי שהיא תסתיים, אך בסוף גם זה קרה. לאחר ההבדלה לקח ראובן את הנייד ויצא לשנייה מהבית. כשחזר הסביר לי שעיניו החדות קלטו מודעה על דירה להשכרה בקומה העליונה של הבניין שלנו והוא נחפז להתקשר אל המספר שהופיע במודעה. לשמחתי ולשמחתו הדירה עדיין הייתה רלוונטית, ובעל הדירה שמח להגיע מיד ולהראות לנו אותה. כך גם נהניתי שראובן נשאר עוד קצת וגם התבשרתי לאושרי שהוא יגור ממש בבניין שלי. הם סיכמו לחתום על החוזה למחרת, ואני הבטחתי לעזור לראובן בריהוט הדירה שכן חוש הסטייל שלו הוא ממש שוקינג!!!

אין מה לומר- הדברים פשוט משתפרים מרגע לרגע…

* לשאלת רבים – הסיפור בבלוג כאן אינו אלא פרי הדמיון של הכותב ואינו סיפור אמתי

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.