בעל החלומות | ערב אור

אורי מחכה לתשובה אם הוא ייהנה מהעזרה של הקרן למימון טיפול פסיכולוגי, ובעודו מחכה הוא מתחיל לחלום חלומות מוזרים

(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

ערב אור מאז הפגישה עם עמית הראש שלי היה עסוק במחשבות והלב בתפילות, היה לי חשוב מאוד לקבל את המימון מקרן הטיפולים של כמוך, והעיסוק הבלתי פוסק הזה חדר לי עמוק עמוק לראש עד למקום השמור לשעות הקטנות שבהן אני חורפ – הנושא החל לצוף בחלומות הלילה שלי.

שני החלומות העיקריים שאני זוכר היו מטרידים, והם נשארו איתי גם בשעות ערנות השיא, לא עזבו אותי.

הראשון – אליהו.

חלמתי שאני מסתובב ברחבי הישיבה ובכל מקום אליהו נמצא, ולא אליהו אחד, אלא אליהו הופיע בכל מקום. מכל ספסל ומדף הוא פרץ, על הספסלים בחצר מחוץ לבית המדרש, בחדר האוכל ובחדרי השיעור, בכל מקום הופיע כפיל קטן ומציק של אליהו שלא עזב והטריד מאוד.

החלום השני, המוזר יותר והמטלטל יותר – השידוך:

אני הולך בירושלים וברחוב המלך ג'ורג', היכן שמצטלב עם הרכבת הקלה. אני עובר ליד תחנות האוטובוסים ובטעות כתפי נוגעת בבחורה חרדית שמחכה לאוטובוס (נראה לי שהיא חיכתה לקו 74), שפשוף קל שבוודאי אינו מכוון. אני בטראומה מזה שאני "מטריד מינית" עם עבר פלילי ומתנצל, היא אומרת שזה בסדר גמור אך אני מבוהל לחלוטין עומד ומתחנן על נפשי שתסלח לי וממשיך להבהיר שזו הייתה טעות, הרבה אחרי שהיא השתכנעה ומחלה בלב שלם. אני עוזב את הבחורה הנחמדת לנפשה ושם לב שאימא שלה אף היא עומדת בתחנה, ומחליט להתנצל גם בפניה. אחרי שאני מבקש סליחה גם ממנה היא לוקחת אותי לצד, יושבת על המדרכה, אני יושב אחריה. היא מוציאה מהגרב פתק ובו נכתב שאני השידוך לביתה והיא מסבירה לי, "היא לסבית, אתה הברירה שלה. אתה השידוך שלה." תוך כדי זה היא מסמנת לבת מרחוק שאני החתן שלה. "אתה אומר שכן?" היא שואלת, ואני עונה "אם הטיפול לא יצליח – אז כן", ואני קצת בשוק מעצמי מההסכמה המהירה.

התעוררתי והחלומות מתופפים לי בראש ומלווים אותי כמה ימים, ובסופם הגיעה שיחת הטלפון המיוחלת מעמית.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.