פרק לט | החצי השני

ובו אודליה מצליחה לשרוף תבשיל נוזלי, ולאחר שלושה שבועות קרה מה שאודי חשב שיקרה

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

אשתי היא אישה נהדרת. מצחיקה, חכמה, שובבה, נראית נהדר ותמיד יש לה בדיחה טובה כשצריך. היא עורכת דין מצוינת והקריירה שלה בצמיחה, אפעס מה? לבשל היא לא יודעת. היא סיפרה לי שהיא פעם הצליחה לשרוף מרק כשהייתה בשירות לאומי. איך אפשר לשרוף מוצר נוזלי? לאודליה פתרונים.

מתברר שהעובדה שליבת מגיעה לשבת קצת הטריפה את אשתי היקרה והיא התעקשה לעזור בבישולים ככל יכולתה. בסופו של דבר סיכמנו שהיא תקלף ירקות ותמעך את הפירה. נצלתי את יכולותיה האנליטיות הרבות כפרקליטה בכירה ושלחתי אותה לחפש מתכונים צמחוניים באינטרנט. בסופה של סערה – הכול היה מוכן לשבת, הסירים היו על הפלטה, השולחן היה ערוך והכול מוכן לשריקת הפתיחה. אודליה ברחה למקלחת ונעלה את עצמה שם שעה עד שהיה מוכנה וממורקת לבואה של ליבת.

היא ישבה על הספה והסתכלה כל שנייה על הדלת בעצבנות עם עין אחת על הטלפון. ישבתי לידה על הספה וחבקתי אותה. "יהיה בסדר, מותק, אל תדאגי. ליבת תגיע ותהיה לנו שבת נהדרת. את והיא נראות לי שתסתדרו מצוין. אני וראובן מאחלים לכן את הטוב ביותר מכל העולמות ותזכרי שמה שיקרה – תמיד אני אשאר כאן לצדך. את החברה הכי טובה שלי ואני חושב שזה ניסיון שיעשה לך טוב- יהיה מה שיהיה".

ראיתי עליה שהיא מתרגשת מאוד, יותר מדי משתוכל לדבר ולכן היא רק לחצה את זרועי חזק. באותו הרגע ליבת הגיעה ומפלס הלחץ ירד.

למרות דעותיי הקדומות לגבי יצורים מוזרים המתקראים צמחוניים – ליבת התבררה כבחורה חביבה, בעלת חוש הומור מפותח והתעניינות בריאה בספורט. העברנו ערב שבת נחמד מאוד ולמחרת יצאנו לטיול קצר בשכונה לאחר האוכל וגם זה היה נחמד. בסך הכול ראיתי שליבת ואודליה הן זוג נהדר ושהדברים הולכים ומסתדרים שם. בכלל לא התפלאתי כשאודליה אמרה שהיא נוסעת לשבת הבאה לדירה של ליבת בתלפיות. הבנתי לאן הרוחות נושבות ואני וראובן כבר התחלנו להמר בינינו מתי אודליה תזמין את ליבת לעבור לדירה "שלי" כאן. בסופו של דבר זה לקח כמעט שלושה שבועות אבל זה קרה.

עמדנו על סיפה של תקופה חדשה ומסעירה!

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.