השיחה עם הרב | ערב אור

אורי משוחח עם הרב על סוגיה בגמרא, על פוליטיקה, על דא ועל הא, ובסוף השיחה הרב מעלה את העובדה שהוא דיבר עם אליהו על הבקשה של אורי לעבור לקרוון שלו

(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן) ערב אור

למחרת השיחה עם אליהו קמתי לא רגוע. הדבר האחרון שרציתי היה לקבל עוד 'שיחה אישית' רגישה ודחופה מהרב.

הגעתי לבית המדרש, הנחתי תפילין, הרב היה שם אך לא פנה אליי. בסוף התפילה יצאתי מבית המדרש עם הרב והוא לא פנה אליי. הוא ראה אותי בחדר האוכל ולא פנה אליי.  ידעתי שזה עוד יכול לקרות, אז במקום לחכות ולכסוס ציפורניים החלטתי להגיש לרב את הקרבן על מגש של כסף.

בתחילת סדר בוקר הוא ישב במקומו, ואני נגשתי אליו עם פלפול תלמודי מיותר לחלוטין בסוגיה בגמרא, שאלה שלא היה לי כלל עניין להתעמק בה וספק אם מישהו מהפרשנים אי פעם זרק עליה מילה. סיימנו דיון קל, עברתי לדבר עם הרב על פוליטיקה, כי הוא חבר של הרב אלי בן דהן מהבית היהודי והוא אוהב לדבר על זה, ואחרי הדיון הזה הרב אמר לי "דיברתי עם אליהו אתמול", ואני השבתי "כן הוא אמר לי, זה בסדר", "אה יופי" השיב הרב ובזה הסאגה הנוכחית הסתיימה, עד לזאת שאחריה, מי יודע.

בינתיים עברתי על הרשימה שעמית שלח לי, התקשרתי למטפלים השונים, העברתי 2–3 דקות של שיחה עם כל אחד מהם. ולבסוף מצאתי מטפל נחמד מאוד בירושלים. היינו שבועיים לפני חנוכה כשדיברתי אתו בטלפון, ומשאלתי הייתה להתחיל את התהליך לפני חנוכה. אחרי המטפל הקודם שמרח אותנו זה היה נראה בלתי אפשרי, אבל הקב"ה גדול ממרפי, ושבוע לפני חנוכה עמדתי בפעם הראשונה בטרמפיאדה מהכניסה לישיבה לכיוון ירושלים.

עכשיו, מה אומרים לחברותא כל פעם? איך מגיעים כל פעם מהחור הזה לירושלים בלי לעורר רעש? היעדרויות באופן קבוע, ולהסתיר המון, איך עושים זאת? על זאת ועוד – ברשומה הבאה.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.