יש לי הרגשה שמשהו טוב עומד לקרות | ערב אור

צור הפסיכלוג אומר לאורי שבעיקרון אין סיבה שלא יצליח להימשך לנשים בסוף הטיפול, אבל גם אם לא – אפשר להתחתן למרות הנטייה. אורי מחליט לבדוק אם באמת יש אישה שתסכים להתחתן עם מישהו שלא נמשך אליה

(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

ערב אורגילינו את האפס שיש בין כותלי הזוהר, ועכשיו מה שצריך הוא להרוג אותו.

קודם כול, מגיעים אליו, נוגעים בו. עוברים את כל הקירות, פותחים את כל העטיפות ומגיעים לאפס עצמו, ככה כשהוא עירום, טהור, לא מכוסה ולא מתחפש, ואז צור מדבר עליו ישר ומסביר "זהו פצע, פצעו אותך. האפס הזה – פציעה". ואחרי שצור אומר את הדברים אני באמת מרגיש שהאפס פוחת והולך, עד שאני מרגיש שבמקום שבו היה ריק מוחלט מונח ארגז כבד ומלא. הרגשתי טוב, הרגשתי מצוין. אחרי שלושה ימים הארגז נעלם, אבל צור ואני החזרנו את תחושת המלאות, הפעם לא כ"כ בכבדות ובבת אחת, אבל זה יותר טוב, שתצמח לאט לאט.

נהייתה לי הרבה אמונה בעצמי, ביטחון בעצמי והרגשתי טוב.

צור החל לירות היישר למטרה ולדבר על הנטייה, היא די מורדמת, לא חזקה מדי, ובכל זאת כשאני רואה בחור בגופיה זה די מושך להסתכל לרגע, ומשיכה לנשים אין. אני מציב לפני צור את המטרה החד משמעית שלי – להתחתן עם אישה ולהקים בית דתי-תורני בישראל. צור אומר לי שבעיקרון הוא לא רואה סיבה שלא אצליח להימשך לנשים בסוף הטיפול, אבל גם אם לא – אפשר להתחתן למרות הנטייה. יש זוגות שמקיימים זוגיות נפלאה כי הם הצליחו לבנות מערכת יחסים כזאת. הזמן שלנו תם ביחד ואני עוזב בתחושה טובה.

אני יוצא מהמשרד של צור, מביט שוב לשלט "השביל שלך אל עצמך", מודה לקב"ה על ה"אני" שאני מוצא, ומודה לו על התקווה. צור הפיח בי תקווה גדולה, ועם התחושה הטובה שיש לי בלב עליתי על האוטובוס מירושלים לישיבה, התיישבתי בשורה הראשונה כי רציתי שהרדיו שהנהג שׂם ישתיק קצת את המחשבות ויאפשר לי מנוחה.

ברדיו הושמע השיר של סקעת "משהו טוב" ובו המילים "יש לי הרגשה שמשהו טוב עומד לקרות", והייתה לי הרגשה שמשהו טוב עומד לקרות, וכל דבר שצור אמר רציתי מאוד להוכיח שזה נכון, לראות שהוא צודק, שהולך לקרות כאן הכי טוב שיש, ורציתי לבדוק באמת אם יש אישה שתסכים להתחתן עם מישהו שלא נמשך אליה, או לא נמשך באופן מלא. הייתה לי שעה באוטובוס והיה לי מספיק זמן כדי לבדוק זאת, הוצאתי את האייפון מהכיס והתחלתי לפעול.

2 תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.