פרק מג | החצי השני

ובו אודליה שוכחת שני דברים שגורמים לאודי אי-נעימות

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

בתקופה שבאה בהמשך, אודליה שכחה שני דברים:

א, שאני סטודנט לפסיכיאטריה ולא לגינקולוגיה והכריחה אותי לשקוע בנושא הגינקולוגיה מעל ומעבר. אולי הייתי שוקל שינוי קריירה אם לא שיש איברים בגוף האישה שלא גורמים לי נחת כל כך ואני מעדיף להימנע מכל מגע איתם ובתוכם. היא הכריחה אותי לבדוק כל אפשרות של מום ופגם ולשלול אותו באופן מידי בכדי שתנוח רוחה.

ב. היא גם שכחה שהיא הונגריה על גבול הפולניה ופצחה במסע לגירוש עין הרע שלא היה מבייש אף סבתא מרוקאית גאה במיוחד. אגב סבתות, היא נשברה די מהר וסיפרה לאימא שלה ואז אני סיפרתי לאימא שלי ופרצה שמחה וצהלה רבה. היינו צריכים להשתמש במופזית ובמכת"זית בכדי לעצור את הסבתות מלבוא איתנו לפגישות אצל הרופאה. זה מה שחסר לנו, שהיא תפלוט משהו על התא המשפחתי המתרקם מסביב לעולל הנ"ל.

בסביבה שלנו כולם ידעו, תמכו, שמחו. אם אצל הלסביות הייתה אודליה בין הראשונות להיות אימא אך לא החלוצה, הרי שאצלנו הייתי הראשון שעומד להפוך לאבא וכל האוחצ'ות התחילו לרייר עליי כמעט. ניסינו לא להיות יותר מדי מתלהבים, אבל זה הלך ונהיה קשה מיום ליום. כאשר הגענו, ארבעתנו, לאולטרה-סאונד הראשון, מידת העליצות שלנו היתה מוגזמת. אך אחרי מה שראינו בבדיקה, הרף רק עלה עוד.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.