פרק מד | החצי השני

וב אודי נקלע לוויכוח משפחתי בנושא זכויות של הומואים בכלל והומואים דתיים בפרט, והוא כמעט פולט דברים שהוא לא באמת מוכן לפלוט

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)
אני מרגיש כל כך נוח בזוגיות הכפולה והמוזרה שלי עם ראובן ואודליה עד שאני שוכח לפעמים שכלפי כל שאר העולם ואשתו עדיין עדיין עמוק בארון.

רצינו לעשות מנגל רק של ארבעתנו לכבוד יום העצמאות, אך לא הצלחנו להתחמק מהמחויבות המשפחתית ונגזר עלינו לבלות את החג עם המשפחה שלי.  איכשהו עלה לדיון נושא הפונדקאות החד-מינית במזרח, ולפני שאודליה הצליחה לעצור אותי נסחפתי עמוק לוויכוח נוקב עם כולם בערך. הם ניסו לתקוף את ההומואים ולטעון שלא מגיעות לקהילה זכויות כמו כל אזרח במדינה, וגם היו קיצונים (בעיקר בן דודי יואלי) שהציעו להוציא אותם להורג.

יצורי כלאיים כמו "הומואים דתיים" הם בכלל לא הבינו, וגם לא הסכימו לצרף אותם למניין. ידעתי שאני דורך כאן על קרקע מסוכנת ואני מסתכן מאוד, אבל כל כך נסחפתי בלהט הוויכוח שלא יכולתי לעצור. מי היה יודע לאן זה היה מגיע אלמלא אודליה זייפה כאב בטן ודרשה את עזרתי.

שם, רחוק מעט מהמולת הכלל, היא הצליחה להרגיע אותי קצת ולאפס לי את הראש. כל הוויכוח הזה, גם אם אצליח לנצח בו, לא שווה לי את הסיכון שאפלוט משהו בטעות ואז שנינו נחשף ונחשוף דברים שלא רצינו. עוד יהיה זמן גם לזה – אבל לא היום.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.