"בכמוך יש חומר אנושי מדהים. מרגיש בבית חם ואוהב" | כמוך

דרור הגיע בפעם הראשונה לשבת כמוך 1, ומאז לא הפסיק להגיע

סמליל כמוךלכמוך הגעתי ב"מקרה".

נוהג אני שאת יקיצת הבוקר אני "מורח" בגלישה בנייד בעודי במיטה, באתרים כאלו ואחרים: מה חדש בפייסבוק , מה קרה בעולם וכו'. וגם מדי פעם אני נכנס לפורומים הומואים דתיים בתפוז.

והנה אותו היום – יום ראשון היה, ראיתי מודעה בפורום שאומרת כי היום הוא היום האחרון להרשמה של שבת כמוך, שבת שהומואים דתיים נקבצים להם יחדיו.

האמת היא שאף פעם לא עניינו אותי מפגשים כאלו ואחרים של קבוצות אחרות שהייתי רואה מדי פעם באינטרנט, שמביאים רב כזה או אחר, פסיכולוג או לא יודע מה. חייתי לי בתור הומו בד' אמותיי. אבל כשקראתי שיש שבת של הומואים דתיים שנמשכת לה שבת שלימה, זה כבר סקרן אותי!

אמרתי לעצמי: דרור, לכזה דבר אתה חייב ללכת, זו חוויה מזן אחר!

מיד קמתי ממיטתי, פתחתי ת'מחשב, נכנסתי לאתר כמוך, קראתי ת'פרטים על השבת, התקשרתי בדרכי לעבודה לעמית, וכל השאר היסטוריה!

קפצתי למים!

חברים יקרים, אני רוצה לומר לכם שבשבת כמוך שהייתי נהניתי מה-כ-ו-ל, הכול היה מושלם מא' ועד ת': מהאנשים, מהייחס, מהאוכל, מהארגון למופת, מהמארגנים וכמובן מחברי החדר היקרים שנפלה לי זכות להיות איתם!

כל כך נהניתי, שמאז אותה שבת אין מפגש כמוך שפספסתי ולא באתי!

כן, אני מגיע בגלל החומר האנושי המדהים והמקסים שיש בכמוך. בכמוך אני מרגיש בבית – בית חם ואוהב. ומעל הכול אהבתי ותודתי למארגנים היקרים אשר בתבונה ובחכמה במסירות ובענווה גדולה הם מנצחים על הכול!

עכשיו כמוך בת שנתיים, וברצוני לברך את כמוך בברכת מזל טוב! שנזכה לעוד שנים רבות וטובות ושמשפחת "כמוך" תגדל ותתרחב ותמשיך לשגשג ולעשות נחת רוח לבורא.

שלכם,

דרור

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.