פרק נב | החצי השני

ובו אימא של אודי מגיעה לביקור חטטני כדי לבדוק אם יש אמת בשמועה שהבן שלה הומו

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

הסאגה התפתחה מהר מאוד ולא בכיוון הרצוי.

כבר למחרת קיבלתי טלפון חשוד מאימא שלי – "מה נשמע אצלכם? אולי אבוא לבקר? מזמן לא הייתי בירושלים. אני רוצה לראות איך אתם מסדרים את חדר התינוקות בשביל הנכד שלי" (היא עוד לא ידעה שמדובר בצמד כוכבים – תאומים – ולא רק באחד).

באנגלית אומרים "מיד הרחתי עכברוש" – כלומר משהו כאן מסריח, אבל לא הייתה לנו ברירה אלא לשתף פעולה עם הבולשת. לפחות היא הודיעה לנו מראש מתי היא מתכוננת לנחות במחוזותינו ונתנה לנו זמן להתכונן.

קודם כול פתחנו בדיון האם כדאי פשוט להתוודות כבר וזהו, אבל החלטנו שטרם הגיע השעה לכך. אם נצליח למשוך את זה עד אחרי הלידה ובכך להימנע ממשברים מיותרים הרי זה משובח. אז סלקנו כל זכר לליבת מהדירה והחזרנו כמה פריטים גבריים במיוחד לקישוט. השארנו כמה ספרי לימוד שלי על השולחן בסלון ודאגנו שיהיו מספיק תמונות זוגיות רומנטיות באזור.

הבולשת הגיעה בזמן שהוכרז מראש, עשתה סיור מדוקדק מאוד בדירה, השתכנעה מההצגה הרומנטית שאני ואודליה ערכנו לכבודה (כולל נשיקות דביקות והימרחות הדדית טיפשית. בהחלט לא עשה לי את זה וגם התנגשתי בבטן כמה פעמים, ובכל פעם אימא נבהלה) ועזבה כשהיא משוכנעת שיואלי טועה ואנחנו אכן זוג צעיר סטרייטי ונורמטיבי לחלוטין.

הפעם ניצלנו, אך הייתי משוכנע שלא הומופוב כיואלי ינוח על מקומו בשלום עד שיחשוף את האמת הוורודה. הוא פשוט צריך לתפוס אותנו על חם. וזה בדיוק מה שהוא עשה.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.