פרק נז | החצי השני

ובו אימא של אודי מספרת מה היה בחנוכה, ואודי עונה על שאלה חשובה שאימא שלו שכחה לשאול

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)
היא התחילה לצחוק וזה בהחלט עזר לאווירה הכללית.

"אתה לא זוכר את הופעת חנוכה ההיא בבית הספר? זה היה הסיפור על הקמצנית שלא רצתה לתת אוכל לעני ואז הוא סיפר לה שהוא יכול להכין מרק ממסמרים. ואז הוא עבד עליה והוסיף כל מיני דברים – 'רק בשביל הטעם', ובסוף יצא לו מרק מעולה. אתה שיחקת את הזקנה, וחבר שלך אסף היה העני. כמה תשומת לב הקדשת לאיזה שמלה ללבוש ואילו תכשיטים לשים. זה לא סימן מחשיד?"

כחכחתי בגרוני קלות.

"את יודעת אימא, שזה שאני הומו זה לא אומר שאני רוצה להיות אישה. לזה קוראים טרנסג'נדר ואני לא כזה. אני סתם הומו פשוט ותמים שאוהב גברים. אמנם נכון שאני קצת יותר אוהב להתגנדר מהגבר הניאנדרטלי הממוצע, אבל אני לא מתכנן להפוך לגברת בזמן הקרוב. בדיוק כמו שאודליה לא מתכננת להפוך לגבר ולגדל שפם וזקן. בהצגה ההיא אני זוכר שנהניתי אבל לא דווקא מבחינה זו. כנראה שאני סתם נהנה להיות שחקן".

היו להורים שלי הרבה שאלות על הנושא – עכשיו כשהמרצע יצא מהשק – ואני ואודליה ניסינו לענות כמיטב יכולתנו ותוך כדי ניסיון לעקוף את כל הקטעים המביכים שלא מדברים עליהם עם הורים.

דיברנו על הומואים, לסביות וכל מה שביניהם. דיברנו על פונדקאות ועל הורות להט"בית, דיברנו על מצעד הגאווה ועל אוחצ'ות, דיברנו גם על המשתתפים הגאים בתכנית "המירוץ למיליון" שהיא מאוד אוהבת, ועוד ועוד.

פתאום קלטתי בזווית העין את הטלפון הניד שהיה פתוח על השולחן בסלון, ונזכרתי מי מאזין בצד השני. קרצתי לאודליה ורמזתי לכיוון הטלפון.

" האמת היא שיש לנו עוד נושא אחד חשוב לדבר איתכם עליו".

"על מה עוד לא דיברנו? אני כבר בטח האימא הכי מעודכנת בנושא בכל איזור חיוג 03".

"זה נכון, אתם ממש מגניבים שאתם זורמים עם הנושא, אבל יש שאלה חשובה שלא שאלת".

"והיא?"

"אם אני אוהב גברים ואודליה אוהבת נשים ואנחנו לא אוהבים זה את זה – אבל מאוד מאוד מחבבים – אז נשאלת השאלה את מי אנחנו כן אוהבים. גם על זה צריך לחשוב".

"אני מצטערת, אבל לא כל כך הבנתי".

"לכל אדם צורך בסיסי באהבה. ואם לא נוכל למצוא אותו אצל המין השני אז נחפש אותו בכל מחיר בתוך המין שלנו".

יכולתי לראות שהיא עדיין מבולבלת. החלטתי פשוט לגשת לעניין.

"אימא ואבא, אנחנו כבר לא צריכים לחפש אהבה כי כבר מצאנו. יש שני אנשים שאנחנו רוצים שתפגשו".

לקחתי את הטלפון ואמרתי "'בואו".

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.