מהרב אלון ועד אבלות של הומו-גוי על בן זוגו היהודי | מעלעלון - הומוסקסואליות בעיתונות המגזרית

הרב דרוקמן מסביר את תמיכתו ברב אלון על אף הרשעתו בבית המשפט ("עולם קטן"), אלחנן גלט נדרש לנושא אף הוא "בשבע"), והרב בירנבוים משיב על שאלה הלכתית מיוחדת: מי אמור לשבת שבעה על יהודי שהותיר אחריו אישה שממנה נפרד לפני שנים בלי גט – היא או בן זוגו הגוי שעמו חי? ("מקור ראשון")

עולם קטן

פרשת הרב אלון חוזרת לכותרות לאחר שהרב דרוקמן השתתף באירוע במושבה מגדל, לציון 102 שנה ל"מסע המושבות" של הרב קוק, ובו נכח גם הרב אלון.

לפניכם ההפניה מהעמוד הראשון של העלון, ואח"כ הריאיון עצמו.

525-1 525-2

בשבע

גם אלחנן גלט, מנכ"ל מרכז ישיבות בני עקיבא, היה באירוע לצד הרב אלון, והוא נדרש לכך במוסף אתנחתא. הנה הדברים:

בעניין אחר שקשור למרכז: הרב דרוקמן, שעומד בראש מרכז ישיבות בני עקיבא, פורש את חסותו הציבורית על הרב מוטי אלון ונראה כי הוא יחיד בעמדתו זו. גם אתה השתתפת, יחד עם הרב דרוקמן, באירוע שהיה לאחרונה במגדל בהשתתפות הרב אלון. עצם קיום האירוע גרר ביקורת רבה, מדוע בחרת להשתתף בו?

"אני השתתפתי באירוע שהמועצה המקומית מגדל קיימה בבניין המועצה עם ראש המועצה, עם רב היישוב ועם הרב אלון גם כן. אני חושב שהרב אלון שילם את חובו לחברה, גם על פי פסק בית המשפט. לא צריך להחרים אירועים שהוא משתתף בהם וצריך לאפשר לו לבוא לידי ביטוי, בלי לפגוע בשום דרך ומתוך הבנה מלאה למשפחות הקשורות לעניין. מדובר באירוע פתוח שהיה מיועד לציבור המבוגרים, ובאו אליו מי שמצאו לנכון".

מקור ראשון

במוסף "שבת" במדור "רב עולמי" מעלה הרב אליהו בירנבאום שאלה מעניינת הקשורה לזוג הומואים.
01

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.