פרק ס | החצי השני

ובו אודי מנסה ללחוץ על אימא שלו, אבל היא בוחרת ללחוץ על דוושת המכונית ולהיעלם

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

קפצתי במדרגות שתיים-שתיים ויצאתי מן הבניין במהירות בכדי שאוכל לראות לאן הם פנו.

בשנייה האחרונה קלטתי את אבא שלי נשרך בעקבות אשתו הנמלטת והלכתי לכיוונם. עד שהגעתי לאוטו הם כבר ישבו בתוכו והמנוע כבר דלק.

"מה בוער? כל כל מפחיד פה בירושלים שאת רוצה לחזור לאזור 03 כל כך מהר?"

היא הביטה בי במבט רצחני.

"אודי חמוד שלי. כרגע פשוט תעזוב אותי. תתקשר אליי בעוד יומיים. בעצם אל תתקשר כרגע. אני אתקשר כשאירגע וארגיש שאני יכולה כבר להכיל אותך ואת איך קוראים לו?"

"ראובן, אימא. יש לו שם יפה כמעט כמוהו".

שוב המבט הרצחני.

"Don't push it. 'אמרתי לך עכשיו תעזוב אותי במנוחה. אני לא שם. אולי בעוד חצי שנה נהיה במצב שתבואו לחגים אליי- אבל לא עכשיו. זה פשוט מצב של too much", היא הכניסה להילוך ונסעה והשאירה אותי עומד עצוב על המדרכה.

דשדשתי הביתה קצת עצוב ופגשתי שלושה אנשים שחשבו שדווקא הכול עבר די סבבה. ראובן ראה את הפרצוף המדוכא שלי ובא לחבק ולחזק אותי.

"אל תדאג, חמוד. הפעם הראשונה היא תמיד הכי קשה. זה יהיה יותר קל. It gets better".

"לך קל לדבר", אמרתי,"אתה בחוץ בערך מהגנון. זה לא כמו אצלי".

"זה לא ממש נכון. אמנם אני ידעתי כבר בגיל 15 ולא הסתרתי את זה מאף אחד אבל גם אימא שלי לא מתה על הרעיון. רק שהיא אדישה באופן כללי ואף פעם לא עשתה לי סצנות. אבא שלי נפטר כשהייתי ממש קטן, אז זה לפחות נחסך ממני. אולי עדיף אימא רגשית יוצר, כמו שלך, לטוב ולרע. בוא נשב נראה משהו מצחיק ב-VOD – יעזור לך להירגע".

גם ליבת שיתפה אותי בחוויות היציאה שלה מהארון. ההורים שלה היו מאוד דתיים ולקחו את זה קשה, אבל אחרי חצי שנה של נתק התחדש הקשר והיום הוא ממש מצוין- כך שיש בהחלט תקווה לעתיד. הם כבר יודעים עליה ועל אודליה והם לגמרי סבבה עם זה. היא הצביעה על עציץ חמדמוד למראה שלא שמתי לב אליו קודם ואמרה שהוא מתנה מהוריה.

כשליבת הלכה לעזור לראובן לבחור סרט אנטי-דכאוני, באה אודליה להתיישב לידי.

"אני מניחה שעכשיו אני צריכה לספר את סיפור היציאה מהארון שלי", ליבת גיחכה בקול מתחת לשפם המטפורי שלה. "זה חתיכת סיפור מצחיק", אמרה.

"האמת, שזה באמת אחלה סיפור", אמרה אודליה. "ומעשה שהיה, כך היה".

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.