כן, שמתי עין על בחורה | ערב אור

אורי אוזר אומץ ומגשש אם הבחורה שהתעניין בה פנויה

(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

ערב אור

כך זה נמשך כל ערב החתונה.

אני נתקל בה, בוהה בה לכמה שניות, לא רוצה שהיא תשים לב ומפסיק.

בחופה היא עומדת בדיוק מולי בצד של הנשים, בחצאית בצבע ירוק-תכלת די רחבה שמגיעה קצת אחרי הברך וחולצה לבנה מחויטת, שרשרת זהב עם שמה "דור" ונעלי בובה בהירות, היא נראית כמו נסיכה מסרט מצויר ששבויה במגדל ומישהו צריך להציל אותה.

זוכרים את מה שכתבתי בטורים הראשונים? שאני לא מבין למה נערים צעירים מתרגשים מבנות? אז הבנתי. ועוד איך הבנתי. אבל די אני בחור ישיבה בוגר ורציני (נו נו..) וזה היה הזמן לעשות תפנית, לרקוד עם כולם ולשים קץ למחשבות עליה.

בסוף החתונה פניתי לאחד מחבריי שהוא קרוב משפחתה של הכלה ורמזתי לו ששמתי עין על "דור". ניסיתי לברר אם הוא מכיר אותה, כן. שמתי עין על בחורה. כמו בגיל 13 רק בגיל 19 עם ההתלהבות, הריגוש והמחשבות הצעירות. אבל הבחור שהכיר אותה אמר שזה לא לעניין, אין על מה לדבר וזה לא מתאים. החלטתי לשמוע לעצת הבחור החשוב שליט"א, ירדתי מהעניין אבל זכרתי היטב את נקודת הציון החשובה שבה נמשכתי לאישה באופן מסוים, לא לגמרי, אבל איך אמר עידן רייכל שליט"א – "זה לא מה שתמיד חלמנו, אבל זה מספיק טוב בשבילי".

החתונה נגמרה, חזרנו לישיבה, היא לא הייתה באוטובוס חזור, ואני הולך להפסיד גם את סדר הערב וגם את סדר הבוקר שלמחרת כי יש לי פגישה עם צור ובה סיפרתי לו על ההתפתחויות בפרשתנו.

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.