פרק סב | החצי השני

ובו אודליה מספרת מה גרם לה לצאת מהארון בפני אימא שלה ואחיה

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

אודליה המשיכה את הסיפור, כאשר גם ראובן וליבת מקשיבים, אחרי שגמרו לבחור סרט.

"שושנה הייתה בחורה נחמדה מאוד, אבל לא חכמה גדולה. כך קרה שהיא ניסתה להתקבל לאולפנה שאליה הלכתי אבל לא התקבלה. היא הלכה לאולפנה אחרת ואין לי מושג מה קרה איתה אחרי זה. בכל מקרה, אני התחלתי ללמוד במקום חדש – נחושה להיות התלמידה הטובה מכולן. ובאמת, בלי שחצנות מוגזמת, הייתי הכי טובה ולכן יצא לי שם של סנובית קטנה. לא היו לי הרבה חברות אבל זה לא הפריע לי במיוחד. הכול השתנה באזור ט"ו בשבט כשרותי הגיעה לאולפנה.

"רותי, או נכון יותר – רות'י (נא לקרוא במבטא אמריקאי כבד) הייתה עולה חדשה שהתחילה את שנת הלימודים בתיכון דתי, אבל ההורים שלה העבירו אותה מהר לאולפנה כי פחדו שהיא, איך נגיד, קצת מופקרת עם המין השני. מסתבר שהם קצת טעו כי בנים לא ענינו אותה בכלל. יצורים נקביים, לעומת זאת, היא ניסתה להפשיט בכל הזדמנות.

הגיידאר שלה התאפס עליי מהר מאוד. את רוב התקופה שבין פסח לחופש הגדול בילינו אצלה בחדר עורכות "ניסויים הדדיים". הייתה לה אספקה בלתי נדלית של מגזינים לגברים בלבד, והיינו חורשות אותם מצד לצד עד שכמעט ידענו אותם בעל פה. כשיצאנו לחופשה קבענו להיפגש אצלה בבית כשההורים שלה לא יהיו.

"נפגשנו וכמעט היה 'עד הסוף'. בכל פעם שבאתי אליה לקחתי כמה מגזינים להעביר את הזמן בבית עד למפגש הבא, וכאן הסיפור נהיה מעניין. את החדר שלי אני הייתי מסדרת בעצמי ואימא שלי בקושי נכנסה אליו ולכן שמרתי את המגזינים במקום הכי נדוש – מתחת למזרן שלי. יום אחד הייתה התקפת אובך והשארתי את החלון פתוח ולכן אימא שלי נכנסה לאטרף והתחילה לנקות במלוא המרץ. תוך שנייה וחצי היא מצאה את המגזינים, אבל קפצה למסקנה הלא נכונה. היא הייתה בטוחה שהעיתונים שייכים לאחד מהאחים שלי שהחביא אותם אצלי מפאת החשד.

"בדיוק אז נכנסתי הביתה – קולטת את אימא שלי מנפנפת בעיתונים הלוהטים שלי מול האחים שלי תוך כדי זעקות קרב. באותו הרגע החלטתי – אין מה להסתיר עוד. אני צריכה לצאת מהארון וזהו! הלכתי אליה, קטפתי את הסחורה מידיה והכרזתי – "זה לא שלהם. זה שלי. אני לסבית".

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.