פרק סג | החצי השני

ובו אודליה ממשיכה את סיפור יציאתה מהארון – וכעת שלב התגובות של בני משפחתה

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

אמנם היה די אביך בחוץ, אבל הטמפרטורה בחדר צנחה מיד עם היציאה הפומבית שלי מהארון ודממה נפלה על כולם. הראשון ששבר את השקט היה אחי הגדול שהתחיל לגחך מתחת לשפם שלא היה לו. תפסיקי לקשקש, הוא אמר, מה פתאום את לסבית? ממתי? זאת אופנה חדשה באולפנה?

הסתכלתי לו ישר בעיניים ואמרתי בקול חזק ויציב – כזאת אני. תמיד הייתי וכנראה תמיד אהיה. אני אוהבת בנות והעיתונים הם שלי. לכם אסור לקרוא אותם אבל לי מותר.

אז פתאום קרה משהו בלתי צפוי לחלוטין. אימא שלי פרצה בבכי ובאה ונתנה לי חיבוק כל כך חזק שאני לא זוכרת מתי קבלתי כזה חיבוק ממנה.

אודליה יקרה שלי, כך היא אמרה, את בתי היחידה ואני אוהבת אותך מאוד. שום דבר לא ישנה את האהבה הזאת אליך. אני לא מבינה איך זה יכול להיות אבל אם את אומרת שזה ככה אז אני איתך לעד. מותר לי לקוות שזה יעבור לך אבל תזכרי תמיד שאני אוהבת אותך הכי בעולם.

אחי השני, מנחם, זה הדוס, יצא בעצבים מהחדר תוך שהוא ממלמל משהו שנשמע כמו 'סוטה' ולא דיבר איתי איזה שבועיים, עד שהוא היה צריך שאני אכין לו משהו לחניכים שלו. שאר המשפחה באמת זרמה איתי וכשראו שאני מתעקשת אז הם הבינו שזהו זה ואפילו פרגנו לי פעם אחת כשהבאתי דייט הביתה ואמרו שהיא ממש יפה.

כשהתחלתי ללמוד באוניברסיטה והייתי בתוכנית הבית מדרש הייתי צריכה להתחפש לסטרייטית וָלא היו מפסיקים לי את המלגה. הייתי בקשר ממש טוב עם הרבנית הראשית שם והיא זו שהציעה לי לצאת איתך. האמת שהייתי בתקופה קשה ואמרתי 'שיהיה' וככה הקב"ה סובב שנפגש.

אז אל תדאג, בעלי היקר, גם אימא שלך תתעשת והכול יהיה בסדר.

עכשיו בוא נאכל משהו ונראה את הסרט שבחרו בני זוגנו היקרים.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.