מילים אחדות על פרשת רון יוסף | כל-מיני

עמית, יו"ר עמותת כמוך, כואב את פרשת רון יוסף שיכולה להטיל כתם שחור על כל ההומואים הדתיים וגם ללבות הומופוביה, אבל הוא גם רואה את האור בקצה הפרשה – על שסוף סוף השקרים ייפסקו והאמת תצא לאור

כל אדם חף מפשע כל עוד הוכח אחרת, אבל לאור החשדות בפרשת רון יוסף גמרתי אומר לכתוב את הטור הזה מתוך עצב אבל גם מתוך הקלה, ולא מתוך שמחה לאיד.

file0001529921373מתוך עצב כי הכתם על רון יוסף, החשוד בגנבת כסף ובגנבת דעת, הוא כתם על כל ההומואים הדתיים כולם. אנשים רבים רואים את הכותרת שזועקת "הרב שהקים ארגון להומואים דתיים חשוד בגניבה והונאה", והם אינם יודעים להבדיל בין ארגון הו"ד של רון ובין ארגון כמוך – הומואים דתיים אורתודוקסים, ומבחינתם כל ארגוני ההומואים הדתיים חד הם, ולא היא. עמותת כמוך מעולם לא הייתה קשורה להו"ד או לרון יוסף, ומעולם לא שיתפה עמו פעולה. חשוב לציין זאת כי לצערנו יש כאלה שגוזרים גזרה שווה וחושבים שכל ההומואים הדתיים גנבים ורמאים.

הטור הזה נכתב מתוך עצב כי במעשיו נתן רון נשק לכל האנשים ההומופובים, נשק להתגברות ההומופוביה, נשק להרמת ראשה של השנאה והבערות – דברים שעמותת כמוך נלחמת בהם זה שנים.

הטור הזה נכתב מתוך עצב כי אנשים רבים שבאמת במצוקה ובאמת צריכים סיוע והקשבה מהזולת – מחבר קרוב או מאימא או אבא או מראש הישיבה – אולי יקבלו כעת כתף קרה בגלל רון, ואולי גם יישברו ויתרסקו.

הטור הזה נכתב מתוך עצב כי אנשים רבים שפתחו את כיסם ולבם כדי לסייע ל"מחלה" המדומה לכאורה של רון, להבא יקפצו את ידם ויחשבו הדק היטב בטרם יתרמו למטרה נעלה וחשובה ככל שתהיה.

הטור הזה נכתב מתוך עצב גם כלפי רון עצמו, על שהגיע למצב שהגיע.

אבל הטור הזה גם נכתב מתוך הקלה, וכאמור לא שמחה לאיד, אלא מתוך הקלה שהשקרים ייפסקו, שהסילופים ייתמו, ושהשרלטנות כעשן תכלה.

מתוך הקלה שהשקר הזה לכאורה שנקרא "הרב רון" לא ישוב עוד. על אף שֶמר רון דרש שיקראו לו "רב", הוא מעולם לא המציא תעודת רבנות, על אף פניות חוזרות ונשנות אליו מאנשים רבים שביקשו לראותה, וסביר מאוד מאוד להניח שאין לו תעודה כזו כלל ועיקר וכי הכול עורבא פרח. ככל הנראה רון גם אינו רב בקהילה בנתניה, אע"פ שהוא טען בלהט שכן, כי על אף הניסיונות למצוא את אותה קהילה היא מעולם לא נמצאה.

הטור הזה נכתב מתוך הקלה על שלא יהיו עוד אנשים שייוועצו בו על תקן "רב" וישמעו ל"פסיקותיו" המדומות, ובכלל אולי תהיה זו הזדמנות לנתץ את הקלות הבלתי נסבלת שבה כל אחד יכול להכתיר עצמו ל"רב" בלי כל ביקורת עליו ועל ידיעותיו.

הטור הזה נכתב מתוך הקלה כי הנתונים השקריים לכאורה שרון דאג לשלוח השכם והערב לעיתונאים, ובכך הטעה אותם, לא ישובו עוד. לצערנו, שנים רבות היה רון נוהג לכאורה לבדות נתונים מלבו בשלל נושאים – כמו הנתונים האחרונים שפרסם ולפיהם "1039 הומואים דתיים נשואים לאישה ובוגדים" – והעיתונאים היו שותים בצמא את דבריו ומצטטים את בדיות לבו. אני קורא לכל מנהלי האתרים למחוק בשיטתיות את כל הכתבות המסתמכות על הנתונים השקריים שהוא ניפק כי כל הנתונים בחזקת שקר וכזב, ואין לתת להם במה. כבר ראיתי שבעבודות אקדמיות בנושא ההומוסקסואלי וכן במחקרים אקדמיים כבר ציטטו נתונים שקריים לכאורה שהונפקו על ידי רון.

הטור הזה נכתב בעצב, אבל גם מתוך הקלה על שהאמת סוף-סוף יצאה לאור.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.