פרק סז | החצי השני

ובו כל החמולה מתכוננת לציד ולמנוחת הנפש והגוף

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

החזרה לשגרה כללה מבחנים מתישים באוניברסיטה. הבעיה בבית הספר לרפואה שזה לא כמו בתיכון – שם אתה דוחס חומר ומיד אחרי המבחן אתה שוכח אותו לעד. כאן אתה אשכרה אמור לזכור הכול כדי שתוכל להשתמש בו בהמשך.

בכל מקרה, חזרתי מותש הביתה אחרי המבחן, רצתי עשרה ק"מ על ההליכון בחדר הכושר הביתי שלנו, ונכנסתי למקלחת חמה, ארוכה ומפנקת. כשיצאתי, כולי מריח מסבונים וסוף סוף קצת יותר רגוע – ראובן כבר הגיע הביתה. אחרי חיבוק ונשיקה הוא שאל אותי מה התכניות שלי להמשך השבוע. עניתי לו שאני מתכנן לשלב בין דגירה נמרצת על ספרי הלימוד ובין אימוני כושר נמרצים לא פחות.

"אולי נשנה קצת את התכניות?" שאל.

"כלומר? על מה חשבת בדיוק?"

"אולי ניסע לשבת לבית מלון? קצת נשנה אווירה, ננוח, נרגע ונחזור בכוחות חדשים לשבוע הבא".

"אבל אני חושב שאודליה הזמינה את בת דודתה לשבת. צריך להגיד לה אם כולם נוסעים".

"מי אמר שכולם נוסעים? חשבתי שניסע רק אני ואתה לסוף שבוע רומנטי זוגי. למה צריך להביא את הבנות? למה צריך לסנכרן איתן את לוחות הזמנים שלנו? אני חושב שאנחנו זוג בפני עצמנו, עם צרכים משלנו שלא קשורים אליהן".

"אתה יודע מה? אתה צודק לגמרי. מגיע לנו זמן איכות לעצמנו. ממילא השבת היה התור של ליבת לבשל. סבבה לגמרי! אני רק אודיע לה שיש פחות לקוחות השבת".

אומרים שלגברים יש יצר ציד פרימיטיבי מובנה בתוכם. אני לא כל כך מתחבר לזה, אבל ראובן הוא צייד מומחה. עד שגמרתי להודיע לאודליה על התכנון שלנו ולשמוע שזה עשה גם לה חשק ואולי גם הן יצאו למלון בשבת, הוא כבר הספיק לפתוח ארבעה אתרים בו בזמן ולהתחיל לצוד כרטיסים מוזלים. אודליה כנראה קיבלה יותר מהגן הזה ממני משום שתוך חמש דקות היא התיישבה ליד ראובן והם יצאו ביחד לציד משותף.

נראה שהציד היה מוצלח כי אני נרדמתי והספר בידי והתעוררתי אחרי חצי שעה לקול צהלות שמחה מאזור המחשב. מתברר שאני וראובן נוסעים למלון בצפת ואודליה וליבת יורדות לים המלח. אנחנו ניסע ברכב של ראובן והבנות ברכב שלי ושל אודליה.

אני חושב שזה הולך להיות רעיון מצוין- הגיע הזמן שנצא קצת מהרביעייה ונבלה קצת זמן איכות זוגי.

אני בהחלט מתכוון לנסות וליהנות מאד בסוף השבוע הזה. אני רק מקווה שלא יעלו על זה שאנחנו זוג גברים ולא יסקלו אותנו למוות שם בצפת.

טוב, נחכה ונראה.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.