"הוא נרדם עליי ואז הלך" | בדידות

יהונתן כותב על שחסר לו אבא, שאין לו אח, ולא חבר טוב, אין לו חיבוק. גם אהבת ה' אינה יכולה לתת לו חיבוק – לה' אין זרועות או גוף או חום אנושי ממשי. יהונתן זקוק לגבר. מצד אחד הוא מרגיש שזה נורא ומחלה ומצד שני זה צורך טבעי שלו

בדידות לבד

(לכל הטורים הקודמים בסוגיה "בדידות" – לחצו כאן)

חזרתי הביתה אחרי שראינו במקרה סדנה של אומנים שנפגשים כדי למכור עצמם ולהשיג כספים למיזם שלהם. שוב הרגשתי אומן מוחמץ.

ב-20:30 בימי ראשון יש לי שיעור תורה, חבורה קטנה שנפגשת ללמוד יחד את ספר דברי הימים. אבל העדפתי לקרוא לשכן אריאל. הוא גם בקטע והציע שיבוא לתה.

הוא בא.

הוא סיפר לי שהוא מחפש דתיים סרוגים הומואים למחקר שהוא עושה בתקשורת על השפעת האינטרנט על חיי הזוגיות שלהם. אמרתי לא תודה. לא בא לי להשתתף בשום מחקר, ואז שמתי את הראש על הברכיים שלו והיה לו ריח טוב, דק ועדין של כביסה, והוא ליטף לי את השיער וזה הרגיע אותי קצת.

הצעתי שנשכב קצת במיטה מחובקים, והוא אמר שהוא לא רוצה שאני אוכל סרטים. הוא כבר מכיר אותי ויודע איך אני עם הדת וההומואיות וכל זה. אמרתי לו שבא לי שרק קצת נתכרבל ביחד בלי לפגום בברית ושאני זקוק לזה.

ובאמת היה מרגיע כך שעה בערך לשכב ביחד, בדיבוק חברים, כשאני חש עליי את נועם גופו וזקוק כל כך למגע הזה, החם והרגוע וקרוב.

הוא נרדם עליי קמעה ואז הלך, לבד נותרתי.

דמיינתי ערבי קורא לי לתא בשירותים. פגמתי. בבוקר מצוקה. איני רוצה לפגום בברית. זה זרע קודש. נוזל החיים. איך הוא מתערבב לי בדמיונות דוחים על ערבים שמתנפלים עליי במקום להתקדש ולטפטף רק לערוגת הבושם במעשה האהבה שיברא חיים?!

אני במצוקה גדולה.

האידאל אליו אני שואף אינו מתאים ליכולות שלי כרגע או לצרכים ולהזדקקות שלי לגבר שיאהב אותי. אני נתקל באיסור תורה ובביזיון חברתי להיות גבר שכמה לגוף, לחום ואהבה מגבר. הם פונים אליי ב"אח שלי", ואני רוצה שיהיו האבא שלי האח שלי והאהוב שלי, שיאהבו אותי תמיד ובאופן גופני, נפשי ובלי תנאי.

חסר לי אבא, אין לי אח, ולא חבר טוב, לא אהוב. אני ממש לא רוצה אישה או ילדים. זה מגעיל, משעבד ולא מעניין אותי. גם אהבת ה' איננה מה שיכול לתת חיבוק. לה' אין זרועות או גוף או איבר מין או חום אנושי ממשי שהוא נותן לי להרגיש. אני זקוק לגבר וזה נורא כי זה מרגיש כמו מחלה ומפיל עליי בושה, ומצד שני זה הצורך הכל כך טבעי שלי.

האם המשיכה וההזדקקות והצורך האינטימי שלי לגבר הוא אכן איסור משכב זכר המצוין בתורה או שמא האיסור עוסק במשהו אחר?

לעזאזל, אני סובל כל כך ולא יודע איך לפרום את התסבוכת ולצאת מכל הסבל.

יונתן

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלום יהונתן.
  מילותך נוגעות בליבי ואני מזדהה עימך מאוד.
  צורך באהבה גברית פיזית ורגשית הוא צורך בריא שחווים אותו כל הגברים. אני אישית ניסיתי לעשות לתקופת מה את ההבדל שבין אהבה פיזית שכוללת צד מיני לבין אהבה פיזית שמתארת אהבה דומה לאהבה של אב לבנו. התחלתי לקרוא מאמרים על מגע מרפא וגילתי שיש דבר כזה. כן, גם אנשים שלא נמשכים לגברים נעזרים בזה.
  בהתחלה ניגשתי לטיפול במגע ולאחר שראיתי שזה מחזק אותי מאוד ביקשתי מגברים בחיי, אותם בחרתי אותם בקפידה רבה, שאני רוצה לקבל מהם מגע פיזי-אבהי כי אני חושב שמאוד חסר לי את זה מאז שהייתי ילד ושאני מרגיש שזה מקנה לי ביטחון בעצמי. הסברתי להם שזו לא למטרה מינית ושאני מנסה דווקא למצוא לרפא את הכאב הרגשי בצורך לדמות אבהית מכילה ואוהבת ללא תנאי. אמרתי להם שאבין אם הם ירתעו מזה אך בכל אופן אני מבקש. משמים הם הסכימו. להפתעתי, לאט לאט ואחרי תקופה ממושכת הרגשתי שינוי בצורך למגע גברי-אבהי ולפתע הרגשתי רצון למגע סחבאקי ותו לא. כיום אני בקושי חווה רגעים של כמיהה למגע גברי-אבהי אם כי לפעמים זה חוזר אלי אבל הרבה פחות בכמות ובאיכות.
  המלצה שלי – לך על זה! מגע מרפא יכול לתת מענה מעולה לצורך במגע אבהי אוהב ומכיל.
  בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה בכל והמון אהבה עצמית וסביבתית.