פרק ע | החצי השני

ובו יום ההולדת של ליבת מתקרב, והמפתיעים הפכו למופתעים

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

השבת נגמרה מהר מדי והיינו צריכים לחזור לשגרה הרגילה והמשעממת שלנו. אני למבחנים שלי וראובן לעבודה ההנדסית שלו או מה שהוא עשה לעזאזל במשרד שלו.

בדרך חזרה לירושלים ניסינו לחשוב איך ומה נספר לבנות ואז פתאום עלה לי רעיון. חשבתי על זה שיכול להיות שאני וראובן לא באותו מקום כמו ליבת ואודליה. שנינו הסכמנו שאנחנו בשלב מתקדם יותר ביחסים מאשר שתיהן, ולכן יכול להיות שאם נספר להן על ההחלטה שלנו – זה יפעיל עליהן לחץ לא נכון ולא מתאים מכמה וכמה בחינות, ואז יכול להיות שזה יתחיל כדור שלג שיהיו לו השלכות לא רצויות מבחינת כולנו. אולי עדיף לכולנו לחכות קצת בסבלנות עם החדשות שלנו ורק ברגע הנכון להנחית אותן על שותפותינו לקוורטט המיוחד שלנו. כך נוכל להגיע לתוצאות המקסימליות בעבור כולם גם בעבור הילדים שעוד בדרך.

כך קרה שהגענו לירושלים בשעה מאוד מאוחרת במוצאי שבת ולא ראינו את הבנות עד למחרת בערב. מתברר שגם הן נהנו מאוד בשבת, רק שאצלן אף אחד לא הרים אפילו חצי גבה למראה שתי בנות (אחת בהיריון מתקדם) שיצאו לשבת ביחד – שוב אפליה נגד הומואים.

בכל מקרה, החיים שבו למסלולם. בחינות, עבודה, בדיקות היריון וכולי וכולי. אני צלחתי את השנה הראשונה בציונים מעולים (קיבלתי אפילו מצטיין דקן, אבל אל תגלו לאף אחד), החודש השביעי נגמר ואז גם השמיני התקרב לקיצו ואז הגיע יום ההולדת של ליבת – אירוע שעזרנו לאודליה לתכנן בקפידה אבל מסתבר שזכות ההפתעה האמתית הייתה שמורה לליבת.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.