מצטרפים מחדש כחברי עמותה – כל הפרטים | כל-מיני

גדלנו והתרחבנו, ואותה גדילה והתפתחות מחייבת מהלך מחודש של רישום חברים לעמותה לטובתכם ובשבילכם. מה נותנת לכם ההרשמה כחבר עמותה, במה זה כרוך, האם הכול דיסקרטי, איך מצטרפים בפועל – כל התשובות לשאלות שלכם

חלף לו חצי עשור של מפגשים חודשיים, פעילויות מגוונות, אתר אינטרנט פעיל ועוד מיזמים מיוחדים, ובזמן הזה גדלנו והתרחבנו. אותה גדילה והתפתחות מחייבת מהלך מחודש של רישום חברים לעמותה לטובתכם ובשבילכם.

כידוע, כמוך היא עמותה רשומה (580538676), ובהתאם להנחיות רשם העמותות במשרד המשפטים (הגוף האחראי על העמותות בישראל) ובכפוף לבקרתו ולחוק בישראל, עלינו לבצע רישום של החברים באמצעות טופס הצטרפות לעמותה.

ההצטרפות כחבר עמותה חינם?

חינם אין כסף!

(ייתכן שבהמשך תהיה ההצטרפות כרוכה בתשלום, ומובן שנודיע על כך מראש, ומי שלא ישלם לא יהיה חבר. במילים אחרות: לא נפתיע אתכם בתשלום בלי ידיעתכם ואישורכם.)

מה נותנת לי ההרשמה כחבר עמותה?

חיסכון כספי רב! כל חבר עמותה נהנה מהנחה בתשלומים בעבור מפגשי כמוך ובעבור אירועי כמוך.

מי שאינו חבר עמותה משלם יותר ממי שחבר עמותה. הן במפגשים השוטפים, הן בטיולים והן בשבתות כמוך.

אני שוקל להצטרף כחבר. במה זה כרוך?

להקדיש כ- 3 דקות מזמנך ולמלא טופס הצטרפות קצר.

בטופס תמלא פרטים אחדים, הכוללים פרטיים אישיים בסיסיים. הפרטים גם יסייעו לנו להכיר את הרקע של חברי העמותה, וגם יאפשרו לנו ליזום פעילויות מתאימות מבחינת טווח גילים, סביבת מגורים וכיו"ב.

הפרטים שלי יהיו גלויים לכול או יישמרו בדיסקרטיות?

בדיסקרטיות מלאה!

הפרטים שתמלא בטופס ההצטרפות נשמרים אצלנו בלבד.

לעתים, כחלק מתהליך ביקורת שגרתית, רשם העמותות שולח נציג לבדוק את טופסי העמותה במשרד העמותה. הנציג, המחויב בדיסקרטיות, עובר באקראי על טפסים שונים: פרוטוקולים, חשבוניות, ובין השאר על טופסי הרישום. בכל מקרה המידע והפרטים האישיים נשארים חסויים.

טוב, אני מצטרף! איך מצטרפים בפועל?

תמלא את הטופס הזה.

כאמור, כ-3 דקות ואתה חוסך כסף וחבר עמותה.

אני חבר עמותה. מתי יפוג התוקף של ההרשמה הישנה?

כל חבר עמותה ימשיך להיות מוגדר ככזה עד למפגש הקרוב, טיול חוה"מ פסח. לאחריו יתבטל הרישום, ויש להירשם מחדש כדי ליהנות מההנחות למפגשים הבאים (שבת כמוך וכדומה).

חבל לחכות. אפשר להירשם מחדש כעת.

מחכים לך,

חברי ועד עמותת כמוך – הומואים דתיים אורתודוקסים

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.