פרק עג | החצי השני

ובו אודי מציג את מדריך "משטרת הטפו, טפו" השלם להכנה ללידה, בלי עין הרע

החצי השני ירח(לכל הרשומות בבלוג זה – לחצו כאן)

בעוד מועד הלידה המשוער ממשמש ובא, הוסכם לדחות את כל התכנונים האחרים לשלבים מאוחרים יותר. כרגע, כל הפוקוס הוא על הלידה.

למי שלא חווה לידה של ילד ראשון, הרשו לי לספר לכם על תכונה משותפת לכל עדות ישראל בנושא הזה. קוראים לזה 'משטרת הטפו, טפו' וזה לא ממש משנה אם אתה אשכנזי ראליסט הבז לאמונות תפלות או מרוקאי כבד שלא זז בלי חמסה ובקבוק שמן מקבר של צדיק.

כאשר זוג צעיר ונרגש, בלווי של בטן גדולה, מקבל רשימה של דברים שצריכים להיות בבית כשהתינוק מגיע – הוא לא ממש קונה פיזית את הדברים, חס וחלילה! הוא יכול לגשת לאחת מהחנויות הרבות למכירת מוצרי תינוקות ולהזמין, זאת מילת המפתח, את כל המוצרים. הם הולכים הביתה בלי כלום אפילו לא מוצץ או חיתול לרפואה. יש דעות המקִלות להכין חדר לתינוק, כלומר לצבוע אותו, לתלות וילונות וכולי, אבל יש גם מן המחמירים שאוסרים להזיז אפילו רהיט אחד לפני התאריך הקדוש.

בפרוס עלינו החודש התשיעי יש להכין, מן היום הראשון לחודש, תיק כרסתן ובו תוצרים של עוד רשימות להיות מוכנים ליום הדין. יש לקחת את התיק לכל מקום, שחס ושלום לא יהיה מונח בקרן זווית בבוא היום. אף על פי שהסיכוי שנצטרך את התיק לפחות בתחילת החודש שווה לסיכוי שמכבי נתניה תבקיע שער כלשהו – עדיין אין להזניח אותו. יש להיצמד בקדושה לטלפון הנייד שמא תשמע אזעקת אמת ולא נצליח להתעדכן בזמן אמת. מובן שיש לענות מיד לכל שיחת טלפון מהסבתא העתידית, ואי מענה עלול לגרום התייצבות מידית של הגורם הנ"ל בבית או בבית החולים כדי לשלול פשלה אפשרית.

עד כאן אלו ההכנות של כל זוג צעיר נורמלי. אבל במקרה שלנו היינו צריכים גם לערוך הכנות מסוג מיוחד.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.