פייגלין על פרשת הרב לווינשטיין: "זכותו לומר 'סוטים', ומי שסותם לו את הפה זה סוג של טרור" | כל-מיני

משה פייגלין, יו"ר מפלגת זהות, מגן על הרב לווינשטיין אע"פ שלדעתו הלבנת פנים אינה מעשה יהודי, ובעניין מצעד הגאווה מאשים כי "הופכים את המסכנוּת לכוח להשחית" * ריאיון בלעדי לכמוך

בריאיון מיוחד לאתר כמוך, מתבטא משה פייגלין, יו"ר תנועת זהות, נגד מצעד הגאווה, טוען שזכותו של הרב לווינשטיין לקרוא להומואים 'סוטים' אע"פ שהלבנת פנים אינה מעשה יהודי, קורא להוציא את המדינה מהמשוואה בסוגיה כי אל לה להחליט אם יהיה מצעד או לא, וכן קורא לבדל בין הומואים כשאנשים פרטיים ובעלי זכויות ובין הומואיות כתרבות.

"אז קראו להומואים סוטים – אז מה? לי השמאל הקיצוני קורא חמישים פעם ביום 'חשוך'", אמר פייגלין ומיד סייג – "להעליב זה דבר איום ונורא, הלבנת פנים זה דבר שאינו יהודי, ואישית איני נוהג כך, אבל עם זאת – זכותו. ולסתום לו את הפה ולהגיד שאם הוא חושב שאתה סוטה אז אתה שותף לרצח – גם זה סוג של טרור".

באשר למצעד הגאווה אמר כי "אני נגד מצעד הגאווה. אני עושה הפרדה מאוד חדה וברורה בין הומואים כבני אדם – ואני יכול להבין אותם וללבם ויש בהם לא פחות אנשים טובים מאשר אוכלוסייה אחרת – ובין מי שהופך את הנטייה המינית הזו לתרבות, לסוג של דגל, חוד חנית שהיא מלחמת תרבות שאין לה קשר לחרויות האדם. […] המצעדים לא מסמלים חירות, חופש או זכויות אדם אלא בדיוק ההפך מזה. הם מסמלים מאבק על כל המסגרות הקלסיים. והרבה אנשים תמימים נתפסים לא מבינים שהם משמשים כלי בידי כוחות מרקסיסטיים שכאלה. […] אנחנו מזמן לא במקום שהמדינה רודפת אנשים בשל נטייתם המינית. יש כאן פירוק של המרכיבים המסורתיים של החברה, ובראשם התא המשפחתי. יש כאן איום שמזוהה היטב ע"י היסודות המסורתיים והקלסיים של החברה. ציביליזציות על סף גוויעה, כמו ספרטה, רואים שהומוסקסואליות הפכה לתרבות בדיוק בשלבים הללו. לא ברור מה הביצה ומה התרנגולת. ומצעדי הגאווה הופכים את העניין הזה לתרבות".

פייגלין המחיש את האבסורד ולפיו "יש כאן פוליטיקלי-קורט מאוד נוקשה – אם לא באתי למצעד הגאווה אני כבר בצורה זו או אחרת תומך ברצח של שירה ז"ל במצעד בשנה שעברה. זה מזכיר לי איך אחרי רצח רבין אם לא הפכת לתומך גדול של אוסלו ולשמאלן אתה כבר שותף לרצח בדיעבד. זה בא מאותו המקום. יש כאן ניכוס של האסון, והופכים את המסכנות לכוח, וזה כבר כוח להשחית".

את דבריו סיכם כי "אנו שואפים לחיים, ואפשר לעטוף את עצמך בדגל ססגוני של כל צבעי הקשת, אבל זה לא מבטא חיים. זה מבטא את ההפך מהם".

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.