אני הומו נשוי – זה נורמלי? | שאל את הרב

"אני דתי נשוי, אוהב מאוד לשכב עם אשתי וגם חושב המון על בנות, אבל יש לי נטייה לנגוע בגברים ושגברים יגעו בי, וזה מכאיב מאוד שזה לא נורמלי (אולי כן). האם שייך טיפול לזה?" הרב ארלה הראל משיב

הומו נשוי

השאלה:

אני גבר דתי נשוי, אוהב מאד לשכב עם אשתי וגם חושב המון על בנות, אבל יש לי גם נטיה לנגוע בגברים ושגברים יגעו בי. לא לשכב איתם רק נגיעות בשביל הוצאת זרע, וזה מכאיב מאד שזה לא נורמלי (אולי כן). האם שייך טיפול לזה ואיך מטפלים בזה?

הרב ארלה הראלהתשובה:

לשואל היקר שלום וברכה!

ראשית תודה על ששיתפת אותי בהתלבטות הקשה עמה אתה מתמודד.

שנית, אני שמח לשמוע שלמרות תשוקתך הפנימית למגע עם גברים, הצלחת לנתב את פעילותך המינית למקום הנכון על פי התורה – לקשר הטרוסקסואלי מקודש, עם רעייתך שתחי', עד מאה ועשרים שנים טובות ושמחות.

התחושה שאותה אתה מתאר מצויה מאוד – הרבה מאוד גברים נמצאים על הרצף, ולמרות שהם נמשכים לנשים בעיקר הם חשים גם משיכה כל שהיא לגברים, לעתים לדברים מסוימים, ברמות כאלה או אחרות.

לא הבנתי משאלתך האם מימשת תשוקה זו בעבר או לא, ומה קורה עם זה היום; והאם אשתך מודעת לתחושותיך.

דבר אחד אתה צריך למחוק מהפרוטוקול – את הביטוי 'לא נורמלי'. אתה נורמלי לחלוטין, יש הרבה מאד גברים כמוך, וגם גברים שנמשכים רק לגברים, הם נורמליים, אף אחד איננו צריך להרגיש חולה או סוטה בשל תשוקתו המינית, אתה לא בחרת בה ואינך אשם בה!!!

תאהב את עצמך, גם אם את הרוצה לשנות פרט כזה או אחר באישיותך.

ואכן, כדאי כמובן למצוא דרך לצמצם את התשוקה לגברים, מכמה וכמה סיבות. ניתן לנסות לטפל בזה – לא תמיד בהצלחה, אך לרוב בשיפור משמעותי. אם אתה מעוניין בטיפול כזה, נא שלח לי מסרון (תקבל המספר במערכת) ונקבע לך פגישה עם אחד ממכווני הטיפול של מרכז בקדושה אשר יעזרו לך למצוא את המטפל המתאים, אם בכלל.

כל טוב וחזק ואמץ והצלח ופרח,

ארלה

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.