חלק מההפתעות משבת כמוך 10 | כל-מיני

הבטחנו הפתעות וקיימנו: נוסף על מוזאון השבתות הקודמות, הכנו שולחן טביעות כפות ידיים, הכנו תגי שמות, היה כיבוד רב ועוגה שעליה ברכה לשבת העשירית (מצורף המתכון), באחת הארוחות ציינו את סיום ספר יחזקאל, ובמוצ"ש הרב ארלה הראל הפתיע והגיע לשיחת חיזוק מיוחדת. הצצה חלקית בלבד

שולחן טביעת כפות הידיים – נוסף על ההפתעה המיוחדת "מוזאון שבתות כמוך", ביקשנו מאנשים להוסיף את טביעות שתי כפות ידיהם (סה"כ: 10 אצבעות), ואם יחפצו – גם להוסיף ברכה קטנה לכמוך החוגגת 10 שבתות.

לא היה הרבה זמן לזה ביום שישי ובמוצ"ש ולשמחתנו אעפ"כ חלק הספיקו להטביע את חותמם, ולפניכם התוצאות (להגדלה לחצו על התמונות):

תגי שמות – לשם ההיכרות קיבל כל אחד מבאי השבת תג מהודר ובו שמו (לשמירה על הדיסקרטיות צנזרנו את השמות)

20161118_154552_censored

כיבוד – השבת התנדבו בחדווה באי השבת להביא כיבוד (עוגות, חטיפים, פיצוחים ועוד), ואחד אף הגדיל לעשות וכתב על העוגה שאפה את הברכה הזו (תודה לדניאל ולאשתו נטע). אנשים נהנו כ"כ מהעוגה ולכן ביקשו את המתכון. מצ"ב.

20161118_154916

img-20161125-wa0035

סיום ספר יחזקאל – כיאה לשבת עשירית התברכנו בסיום (במלעיל), והפעם סיום ספר יחזקאל. להלן הדברים שנאמרו בסיום כולל הצצה לתחילת תרי עשר.

ההפתעה במוצאי שבת – השבת העשירית התאפיינה בהרבה תוכן תורני, וכיאה לשבת בסימן "נוסטלגייה" הגיע במוצ"ש הרב ארלה הראל שהיה אורח הכבוד שלנו בשבת כמוך 1. הרב אמר דברי חיזוק ומוסר.

הרב ארלה הראל

היו עוד הפתעות, וכאן הצגנו רק חלק מהן.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.