איך להקים בית נורמלי | שאל את הרב

גבר חרדי נשוי שואל את פרופ' פרי מה עליו לעשות אם המחשבה על האקט המיני עם נשים מגעילה אותו והוא אינו רואה עצמו חי גם גבר

השאלה:

שלום,

אני חרדי לשעבר, כיום אומנם חובש כיפה שחורה קטנה אבל דתי לייט, הייתי נשוי לאישה חרדית אבל התגרשתי לאחרונה, וכעת אני עומד בצומת דרכים מאוד מבלבלת מבחינתי.

הנטיות שלי הם הומוסקסואליות כמעט במובהק, למרות שאני כן נמשך לעתים לנשים אבל המחשבה על האקט המיני איתן מגעיל אותי. הנטיות המיניות שלי מוזרות, אני נמשך רק לגברים צעירים בעלי מראה ממש צעיר (17-21), ולא רואה את עצמי מנהל חיים עם גבר, בגלל זה, ובגלל שאני רוצה לנהל מערכת יחסים תקינה ולבנות תא משפחתי נורמלי.

מה אני צריך לעשות? ראיתי שבעבר היה אצלכם מיזם של נישואי הומואים-לסביות, אני מבין שהוא כבר לא קיים, איך אני יוכל להקים מערכת יחסים חדשה?

חשוב לי לציין, שלמרות שחייתי עם אישה שלא נמשכתי אליה בכלל, אהבתי אותה בכל ליבי, אז אני חושב שיש לי את היכולת לנהל מערכת יחסים, אבל את האקט המיני עשינו לפי חוקים חרדיים שמאוד הקלו עליי כהומו, וגם נמנעתי מלקיים יחסי מין במשך תקופות מאוד ארוכות.

אשמח מאוד לקבל ייעוץ, אני מרגיש שאני נמצא במצב נואש.

התשובה:

אתה מתאר היטב את ההתמודדות המורכבת שאתה מתמודד איתה.

אוכל לומר לך שהמצב שאתה מתאר הוא שכיח ושום דבר ממה שתיארת אינו מוזר, יחד עם זאת המצב דורש פתרונות לא שיגרתיים והוא לא מצב נואש.

לא אוכל בתשובה קצרה בכתב להביא בפניך את האפשרויות השונות לחיות את חייך אולם להערכתי אם תבחר לחפש קשר עם אישה תוכל למצוא אישה מתאימה שתסכים להקים איתך בית ותוכל לעשות זאת עם גילוי לב אמיתי בפניה.

לא פשוט למצוא בת זוג שתסכים להיות בזוגיות עם אדם שנטיותיו הן הומוסקסואליות אולם אם תבחר בכך אני מאמין שתוכל למצוא אישה שתסכים לנישואין ולשותפות של אמת. עם הקשיים המיניים של קשר כזה לא פשוט להתמודד אולם אם בוחרים בו ומודעים למגבלות הוא לא בלתי אפשרי מהנסיון שלי.

בכל מקרה אני נגד מצבים שבהם יש רמייה בקשר והסתרת המצב האמיתי. קשר של אמת הוא הבסיס לחיים משותפים.

להערכתי כדאי לך להיות בטיפול פסיכולוגי שילווה אותך, משום שההתמודדויות הן מורכבות וכדאי לא להיות לבד בתוכן.

בברכה,

טוביה

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.