נמשך רק לגבר מסוים ולא לשאר גברים   | שאל את הרב

האם מותר להיות חבר רגיל של אדם שאנו נמשכים עליו? מה גבולות המותר והאסור מולו? הרב ארלה הראל נשאל ומשיב

השאלה:

שלום וברכה

ב"ה אני לא הומו אין לי תאוה ואני לא נמשך לגברים, אך יש בחור שאני מאד נמשך אליו אני מאוהב בו אני אוהב לדבר איתו לצחוק איתו לגעת בו [לחבק אותו ולנשק אותו זה חלום בשבילי אך עדיין זה לא מצליח], להסתכל עליו להיות איתו ביחד, וזה גורם לי להוז"ל ולהרהור וקישוי אפ' רק דיבור איתו, [זה מגיע באונס גמור ואני אפ' לא מנסה לעורר את זה].

ובכן מה אני צריך לעשות? כמובן שאסור… וכו', אבל האם מותר לי להיות חבר שלו רגיל ולהיות איתו, מאחר וזה גורם לי לכל הנ"ל, ואם כן מה מותר לי ומה אסור לי בקשר לגביו.

תודה רבה

הרב ארלה הראל

התשובה:

שלום וברכה!

ראשית קבל התנצלותי על העיכוב במענה.

ולעצם הענין –

כבר הארכתי בתשובות אחרות באתר בשאלה מה רמת איסורי הקירבה הנדרשת מגבר הנמשך לגברים אחרים. הדברים הללו רלוונטיים גם עבורך, בהבדל אחד – אתה נמשך רק לגבר מסוים , ולא לסתם גברים, על כן כל אותן ההגבלות הראויות בקשר בין שני גברים הנמשכים זה לזה, יחולו במקרה שלך רק על גבר מסוים זה ולא על כלל הגברים.

אני רואה שאתה מבין שקשר זה איננו טוב עבורך, ואני מבין שקיימת בך משיכה לנשים באופן כללי, על כן הדבר הנכון הוא להתרחק ככל יכולתך מהבחור הזה ולמצוא לך קשר טוב ונכון עם אישה בהקדם, מתוך נחת ושלווה, ולא מתוך לחץ. אם אתה חווה קושי בהתנתקות ממנו, אולי תעזר באנשי ייעוץ היכולים לסייע בידך לעבור תהליך זה, כמו כל גבר הנאלץ להיפרד למשל מבחורה אחריה חיזר ואף נקשר אליה רגשית אך היא מעוניינת בהמשך קשר איתו, וכד'.

בהצלחה רבה,

כל טוב,

ארלה

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.