ההטייה של צה"ל | מעלעלון - הומוסקסואליות בעיתונות המגזרית

"יותר מפעם ומפעמיים נשלחו לקו החזית היח"צני לובשי מדים שהביעו דעה מסוימת מאוד בסוגיות גאווה ופמיניזם", כותב חגי סגל במקור ראשון על דברי הרב לוינשטיין, ומוסיף כי "אילו הדברים היו תלויים רק בראש המוסד, הרב אלי סדן, לוינשטיין ודאי לא היה אומר מה שאמר על גיוס הבנות ועל ההומואים"

מקור ראשון – מוסף השבת

(לקריאת המאמר המלא של חגי סגל – לחצו כאן)

האם אין דרכים אחרות לדבר אל הנוער הדתי ולחזקו לפני הגיוס לצה"ל? ודאי שיש. במכינת עלי עצמה עשו זאת במשך עשרות שנים בלי לחולל סערות דומות. המוסד החינוכי המפואר שמתאמץ לשלב בין קודש לחול מצא דרך להתנהל בין הטיפות. לפני שנה הוא אפילו קיבל על כך את פרס ישראל. אילו הדברים היו תלויים רק בראש המוסד, הרב אלי סדן, לוינשטיין ודאי לא היה אומר מה שאמר על גיוס הבנות ועל ההומואים. למיטב ידיעתי, עם המהות אין לו כמעט ויכוח, עם הסגנון יש ויש.

[…]

יותר מפעם ומפעמיים נשלחו לקו החזית היח"צני לובשי מדים שהביעו דעה מסוימת מאוד בסוגיות גאווה ופמיניזם. רבנים צבאיים התראיינו הרבה פחות, בלשון המעטה. אני מתקשה לזכור ריאיון כלשהו עם לובש מדים שהביע התנגדות לגיוס בנות ליחידות שדה. ראיונות עם לובשי ולובשות מדים שהביעו דעה הפוכה – קראנו ושמענו בלי סוף.

 

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתוב תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.