פרק 12.25 – הפוגה קומית | לילות כימים

לאה בהפוגה קלה של שלושה פרקים שלא קשורים ישירות לפיתוח האתר, אבל כן קשורים לעבודה שלה על כמוך: דרדסית בפרסומת בבני-ברק, אירוויזיון תשע"ז, שידוך עם הצאצאית של בר רפאלי, מה לעשות עם בעיית הבנים-בנות בצבא ועוד הפתעות

שמונת הפרקים האחרונים דרשו השקעה רבה יותר בכתיבה מאשר אלה שלפניהם. נברתי באלפי הדוא"לים שהוחלפו ביני לעמית, התלבטתי מה מספיק מעניין (כל הדוא"לים של התודה, או של תיאומי טלפון), התלבטתי באיזה סדר להביא את הדברים, איפה לחתוך ולעבור לפרק הבא… בקיצור, בניגוד לחמשת הפרקים הראשונים, שדי כתבו את עצמם, כאן הזעתי.
הפרקים הבאים מבחינת רצף העבודה, יתארו את ההכנות האחרונות ואת העלאת העיצוב החדש לאוויר. אבל גם פרקים אלה לא יהיו פשוטים מאותן סיבות, וגם לכם בטח פחות כיף לקרוא את הנבכים של פיתוח אתר – הרבה פרטים, ולא כולם מעניינים.

לכן חשבתי לעשות הפוגה קלה של שלושה פרקים שלא קשורים ישירות לפיתוח האתר, אבל כן קשורים לעבודה שלי על כמוך. זה גם יקל עליי – כי רשומות כאלה נכתבות תוך כדי שהן קורות ולכן קל יותר להגיע איתן למשהו שלם – וגם, אני מקווה, ישעשע אתכם.

אז נתחיל עכשיו.

בשנים האחרונות, כשאני משוטטת בפייסבוק, אני יותר קולטת אמירות שקשורות ללהט"ב (לפעמים להט"ב דתיים ולפעמים לא). מטבע הדברים, לאור ההתעסקות היום-יומית שלי בכמוך, הדברים האלה יותר חודרים למודעות שלי. ומה יש לי לעשות עם זה? לפעמים לעשות לייקים, ולפעמים בא לי לשתף את זה עם עוד מישהו. ומי עוד יכול להתעניין בזה? סביבתי הקרובה ממש לא, אז נותר רק עמית, ולכן הוא זוכה לקבל ממני חדשים לבקרים דואלים עם קישורים לפוסטים או תגובות בפייסבוק שיש בהם אזכור של הנושא.

לפעמים הדברים ראויים בעיניו, ואז הם מתפרסמים בפייסבוק של כמוך. אבל לפעמים הם רק מעוררים חיוך או הערה חד-מילולית, ואינם יכולים למצוא את דרכם לדף הרשמי של העמותה. לכן ליקטתי כאן אוסף של דברים, שלפי דעתי לו היה לעמותה דף הומוריסטי, הם יכלו למצוא שם את מקומם, אך מכיוון שלא, אני מביאה אותם כאן לפניכם, בבלוג הקטן והנידח שלי. אז קבלו במחיאות כפיים סוערות את פינת הסאטירה של הפייסבוק של כמוך:

אה סליחה אדוני הבוס שלי, מה זאת אומרת למה לא באתי לעבודה? אני שומרת אסרו חג הגאווה

‎Posted by Lee Malach on‎ שבת 10 יוני 2017

 

אירוויזיון תשע"ז

ערב קשה לקהילה הסטרייטית

‎Posted by ‎ארנון איתיאל‎ on‎ שבת 13 מאי 2017

אני קורא מכאן לאחי ואחיותיי בקהילה הלהטבי"ת לעשות חשבון נפש עמוק בנוגע למה שהם עוללו לנו הערב.

‎Posted by ‎ארנון איתיאל‎ on‎ שבת 13 מאי 2017

 

מה לעשות עם בעיית הבנים-בנות בצבא:

יש בעיה, חברות וחברים.גברים המפקדים על ארמיות לרוב ניחנים ברמת טסטוסטרון גבוהה. זה מצוין כשאתה צריך להיות קילר, אבל זו…

‎Posted by Assaf A Voll on‎ יום רביעי 7 דצמבר 2016

 

דרדסית בפרסומת בבני-ברק:

דמותה של דרדסית הוסרה משלט בבני ברק המקדם את הסרט דרדסים. חכו שהם יגלו שקונדסון חי בשקר וכבר שנים שהוא נמשך לבר מוח.

‎Posted by Yotam Zimri on‎ יום שני 27 מרץ 2017

ושימו לב לתגובה מעניינת:

מגיב א: הייתי בטוח כל השנים שגנדרני זה ההוא שבקטע.<br /> זמרי: זה כי אתה סטיגמתי

 

שידוך עם הצאצאית של בר רפאלי:

בר רפאלי בהריון שני. אם זו בת העולל פנוי. רקומר.

‎Posted by Yotam Zimri on‎ יום שלישי 28 מרץ 2017

(לשאינם יודעי ח"ן: העולל הוא בנו של יותם זמרי)

מגיב: גם אם זה בן

ומה אתכם? יש לכם משהו שיכול להצטרף למדור שלנו? או יש לכם סיפורים של עצמכם שקורה לכם שאתם פתאום ערים לדוגמאות שקשורות לנושא שבו אתם עוסקים?

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.