הרב בגדדי: "אין דבר כזה הומו דתי כמו שאין דתי אוכל חזיר" | הלכה

הרב איתן בגדדי, מחזיר בתשובה שמוכר בעיקר ברשתות החברתיות, אמר אתמול בריאיון כי הומוסקסואליות היא "מציאות שאינה מביאה פירות" וגם תקף את מצעד הגאווה

בריאיון שהעניק אתמול ליאיר נהוראי נשאל הרב איתן בגדדי, ממחזרי התשובה המוכרים בעולם הרשתות החברתיות, על הנושא ההומוסקסואלי. 

"עלול לעצור את מהות הבריאה, בפרט שהיום זה מתפשט בצורה חולנית", אמר הרב וחילק בין "מי שיצר הרע שלו חזק בדבר הזה אבל מתמודד בד' אמותיו – אותם יש לחזק… נעשה הכול לעזור להם", ובין אנשים שצועדים במצעדים: "אם אדם יוצא בהצהרות ולא מתחחייב – הוא מחלל שם שמיים, והדין שלו חמור פי מיליארד". עוד אמר כי "מי שעושה זאת (את המצעד) ברבים – אין דבר יותר מעוות מהדבר הזה… הם משחיתים את הדור. ילד אחד בן 15, 16, שעדיין לא עומד על הזהות שלו אתה לוקח אותו ומטה אותו לזהויות כאלה ואחרות? זה מה שעושים לדור הזה? והתקשורת נותנת לגיטימציה לזה ומפרסמים את זה". הרב הוסיף שאין הבדל ע"פ דין התורה בין משכב זכר לאבא שאונס את הבן שלו, וכשם שלא היינו מקבלים מצעד כזה כך לא נקבל את מצעד הגאווה. 

כשנשאל אם לדעתו אפשר לשנות נטייה מינית, ענה ש"התורה אומרת את זה", והוסיף כי יש להציב גבול ל"כל אדם שיש לו נטייה לדבר אסור".

כשנשאל אם הוא מביא בחשבון שיש אנשים שיכולים לקחת את דבריו למקום קיצוני ענה שתמיד לנגד עינין האמירה של חז"ל "חכמים היזהרו בדבריכם", וציין שהדוקר במצעד הגאווה לאינו תלמיד שלו ובספק אם שמע אותו אי-פעם.

צפו החל מ-49:00

 

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.