ט"ז בשבט התשס"ג, 19 בינואר 2003 – המפגש הראשון של פורום גייז דתיים בוואלה | נוסטלגייה

עוד תאריך היסטורי הקשור לקידום הנושא הומו-דתי. והפעם: המפגש הראשון של הפורום בוואלה. אז הגיעו אך ורק 10 משתתפים. וגם זה נחשב לשיא מיוחד

המפגש הראשון וההיסטורי היה בבית של י', הידוע בכינויו "אלעד רומנו" בפורום גייז דתיים בוואלה, וכך הוא מספר על אודות מפגש זה:

"לאחר תקופה שהתכתבנו בפורום גייז דתיים בוואלה, הצעתי שנסיר את המסכות וניפגש. אנשים פחדו, אבל כיוון שכבר הכירו קצת את הדמויות שמאחורי הכינויים, קבענו להיפגש. למפגש הראשון הגיעו כ-10 אנשים. זו הייתה פגישת היכרות ראשונה, והכול היו נרגשים ומפוחדים. הייתה אווירה מיוחדת, ראשונית וחלוצית. אסף זהבי דיבר על זה שסוף סוף יוצאים מהבדידות וקורה משהו חדש".

כזכור, פורום גייז דתיים בוואלה נסגר בשל מחלוקות פנימיות בין הגולשים. י' מגלה כי ניצנים למחלוקות הורגשו כבר במפגש: "מתח של זרמים שונים כבר הורגש בהתחלה, במפגש הראשון. הזכרתי את הרב אמנון יצחק וכבר חלק עקמו את פרצופם ואמרו איך אני, עו"ד מכובד, מזכיר רבנים ומצטט אותם".

בין הבאים למפגש הראשון היו נתי, ישי מאיר – מנהל הפורום, דודו1212, אסף זהבי וזאביק (זאב שביידל). "בסוף המפגש ליוויתי את הבאים אל כלי הרכב שלהם. פתאום שמעתי את זאביק צועק ברחוב ´מזל טוב מפגש ראשון בהיסטוריה של הומואים דתיים!' כולם החליפו צבעים ורצו להרוג אותו", נזכר י' בחיוך.

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.