קבוצה לנשים דתיות הנשואות להומו | נשים לבעל הומו

בעקבות פניות של נשים שגילו שהן נשואות לבעל הומו – אנו רוצים לסייע ולהקים קבוצה או אפילו רשימה של נשים במצב דומה. כך תוכלנה לדבר עם נשים במצבכן, להקל מעט את הכאב ואולי ללמוד על דרכים שונות להתמודדות עם המצב

 

מיזם חדש שקורם עור וגידים בימים אלו.

ככל שעובר הזמן פונות אלינו עוד ועוד נשים במצב המורכב הזה והן מחפשות לדבר עם מישהו במצבן. לשם כך פתחנו מדור מיוחד באתר תחת השם אני נשואה להומו – מה לעשות? ובו תמצאו מידע הרלוונטי למצבכן המורכב, כגון: ריאיון בלעדי עם אישה דתייה הנשואה להומו דתי; סדרה שמציגה זוגיות בין סטרייטית להומו; סיפור טרגי על נישואין בין הומו לסטרייטית ובסופם האישה מגלה על נטיית בעלה ומתגרשת ממנו; הרב לבנון עונה להומו נשוי ששואל אם לספר לאשתו על נטייתו.

כמו כן, נשמח לעזור לכן אם בפתיחת מאגר שמות כדי שנוכל לקשר בין נשים הרוצות לשוחח עם נשים במצבן, ואם בהקמת קבוצה מיוחדת לנשים במצב העדין הזה.

נשמח אם תצרו עמנו קשר kamoha.or@gmail.com

(22 בינואר)

תגובה אחת

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה שמתבצע הליך גיטין שגוי בבית דין הרבני:
    לפי האגרות משה על הדיינים לחייב את הגבר שנותן גיטין לאישה כמו המקרה שכתוב כאןהליך של :"הקזת דם" ספיקא מדאורייתא לחומרא-בכדי שיהיה זכאי לזמן ולברך את ברכת המזון לפי דברי חז"ל במסכת ברכות מט'. וגם שברכת הזמון שלו לא תחשב כ-"ברכה לבטלה". ורק אם הבעל מסרב לעבור הליך "הקזת דם" כמו בבית דינו של הרב שרמן שליט"א, אז הוא חייב לתת לאשתו גיטין. אין בכך קיצורי דרך בזמן הזה.והוא רשאי לפי ההלכה היהודית האורתודוקסית לסרב לתת לאשתו גיטין אם הוא עבר הליך של :"הקזת דם" [ברית מילה] בהשגחת הבית דין אחרי שקיבל לכך אישור מהרופא.