ילדים טרנסג'נדרים | תרבות

רובנו חיים בהשלמה עם הגוף שלתוכו נולדנו, אך בעבור ילדים מסוימים, מה שנמצא להם בין הרגליים לא תואם את מה שנמצא בין האוזניים. בעולם המודרני, קבוצת הורים לילדים טרנסג'נדרים הקימה קהילה וירטואלית שמספקת תמיכה ויחד הם מאפשרים לילדיהם לחיות לפי המין שאיתו הם מזדהים. אך האם זהו הדבר הנכון לעשות?

מהרגע שאנחנו נולדים, כולם יכולים לדעת את הזהות שלנו: או שאנחנו בנים, או שאנחנו בנות. כשאנחנו מתבגרים, בזמן שרובנו מתאימים את עצמנו למין שאיתו נולדנו, יש גם ילדים שעבורם מה שנמצא להם בין הרגליים, לא מסתדר עם מה שנמצא בין האוזניים. הם מתעקשים על כך שנולדו לתוך הגוף הלא נכון ומאובחנים בתסמונת הדיספוריה המינית.

רבים מהילדים הטרנסג'נדרים חיים בצללים, מתחבאים משאר העולם שמתייחס אליהם כחריגים של הטבע, דחויים על ידי משפחותיהם. רבים מהם גדלים לשנוא את הגוף שלהם, שוקעים בדיכאונות, מתמכרים לסמים ואפילו מתאבדים. אבל היום, בעידן המודרני, כבר יש סימנים של תקווה: מאות משפחות עם ילדים טרנסג'נדרים, מצאו אלה את אלה ברשת והקימו קהילת תמיכה קטנה משלהם. ההורים בקהילה מאפשרים לילדים לחיות לפי המין שאיתו הם מזדהים, אך האם זה הדבר הנכון לעשות?

הסרט הזה עוקב אחרי חייהם של ארבעה ילדים טרנסג'נדרים בניסיון לגלות איך זה להבין שנולדת לתוך הגוף הלא נכון, ואיזו השפעה יש לתחושה הזו לא רק עליך, אלא גם על המשפחה שלך.

ילדים טרנסג'נדרים (TRANSGENDER KIDS), ערוץ 8, רביעי, י"ז באייר תשע"ב, 9/5 בשעה 21:35

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.