הומוסקסואליות באסטרולוגיה | כל-מיני

האם ניתן לזהות נטיות מיניות במפה אסטרולוגית? האסטרולוגית פנינה כץ טוענת נחרצות שכן ואף מנתחת מפות של אירועים ואישים הקשורים לקהילה, כמו אוסקר ווילד, ג'ודי פוסטר, אלן דגנרס, וירג'ינה וולף

במהלך שנות עבודתי הארוכות נשאלתי רבות בתהייה ובספקנות: האם ניתן לזהות נטיות מיניות במפה אסטרולוגית? והתשובה היא נחרצת, שניתן לזהות את הנטיות המיניות, הרגשיות, הפיזיות והמנטאליות של כל אחד מאתנו.

להשקפתי וניסיוני נטיותינו בכל התחומים הן מולדות ובחלקן ניתן לזהות את אלה שהן גם גנטיות. ומאחר ובמפה אסטרולוגית ניתן לקרוא את השתלשלותם של אירועי החיים ככרונולוגיה של התפתחות של תהליכים נפשיים תודעתיים, גם כתוצאה מהתנסויות, הרי שהמפה תשקף את מהותו ואישיותו האינדיבידואלית של האדם ואת נטיותיו המיניות, גם אם מדובר בפוטנציאל שלא מומש בגלל דיכוי, דת וחינוך.

נטיות מיניות שאינן שגרתיות (או כפי שנהגו לכנותן בעבר 'שלא כדרך הטבע' או 'פשע' על פי הלך המחשבה החברתי דאז) נמצאות תחת קטגוריה של הפלנטה אוראנוס המסמלת את השונה והאחר ואת כל התופעות החריגות והבלתי שגרתיות. אך מלבד אוראנוס גם פלוטו השולט במזל עקרב ואחראי בהשפעתו על הצרכים המיניים, וכמובן בית שמונה – הבית העוסק בסקס ובחוויות מיניות על כל הגוונים החל מתשוקה וכלה בפדופיליה. ועל כל אלה כמובן הירח המבטא את הצד האמוציונלי הבלתי נשלט והפלנטות ונוס ונפטון האחראיות על העולם החווייתי רגשי של כולנו.

כמובן שנחדד בכתבה זו את תמיכתם של כוכבי השבת, מהאסטרואידים ו'הכוכבים האוראניים' בהתאם למפה ולניתוח האינדיבידואלי.

כאדם וכאסטרולוגית מעניין אותי לחקור הכול. באופן טבעי אני נמשכת לעסוק באנשים ובנושאים פחות שגרתיים, כי המוכר כבר טריוויאלי. תופעת ההומוסקסואליות היא אתגר רציני לכל אסטרולוג לחקור, אך גם למי שעוסק בתחום האנושי ורוצה להבין ולהכיל את כלל הנושאים האנושיים והתופעות, כולל את השונה והאחר.

אי אפשר להימנע מגילוי נאות שאני סטרייטית ואני מציינת זאת כי ידועה לי הגישה המסויגת של הומוסקסואלים מניתוחים של סטרייטים, בעיקר בגלל חששם המובן מהומופוביה וההרגשה המוצדקת שלהם כי הם לא מובנים כראוי.

במשך עשרות שנים הספקתי לערוך אלפי מפות וזיהיתי נטיות הומוסקסואליות. אך לקראת הפרקים בנושא זה, החלטתי להשתמש בניתוחי מפות של הומואים ולסביות ידועים בעולם. חלק מהמסקנות יועברו תוך ניתוח המפות וחלק מהתובנות יובאו בסיכום הפרק האחרון על המיניות האחרת – ההומוסקסואליות.

להמשך קריאת המאמר ולניתוח מפות אסטרולוגיות של אירוע ה-Stonewall Riots, ושל האישים לורד ביירון ווירג'ינה וולף – לחצו כאן.

לניתוח של האישים אנדי וורהול, אוסקר ווילד, טרומן קפוטה ועוד – לחצו כאן.

לניתוח של האישים פרדי מרקורי, ג'ודי פוסטר, אלן דג'נרס ועוד – לחצו כאן.

(פנינה כץ, י"ט בסיוון תשע"ב, 9 ביוני 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתוב תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.