ח"כ מיכאלי: למה אין מצעד סטרייטים? | כל-מיני

האזינו להקלטה כיצד טוענת ח"כ אנסטסיה מיכאלי שדבריה הוצאו מהקשרם: "למה אני צריכה לחזור עם ילדי מהגן ולשמוע 'הצטרפו למצעד הגאווה'?", היא שואלת. "אני מכבדת את הקהילה ההומו-לסבית, אבל חלקם סובלים ממצוקות קשות"

ח"כ מיכאלי

בריאיון ראשון לדנה ויס בתכנית פגוש את העיתונות, ממשיכה ח"כ מיכאלי לעמוד מאחורי דבריה, אך טוענת שהוצאו מהקשרם: "למה אין מצעד לסטרייטים?" תהתה מיכאלי השוהה בחו"ל.

"אני נוסעת בדרך לגן עם ילדיי וצריכה לשמוע – 'בואו הצטרפו למצעד הגאווה'". המשיכה ח"כ מיכאלי שמציעה להגביר את הפיקוח על כלי התקשורת – טלוויזיה, אינטרנט וסלולר. "אני חושבת שאין מספיק רגולציה. למה אנחנו צריכים לשדר תכנים טלוויזיוניים בעלי אופי מיני בוטה, והתכנים הללו משודרים לעתים בשעות הערב ללא כל אזהרה, בזמן שחלק מהילדים שלנו , קטינים, עדיין עשויים לצפות בהם?"

"בסך הכול השתתפתי בוועדה לקידום מעמד האישה בנושא של הטרדות מיניות בעבודה", מסבירה ח"כ מיכאלי. "והאמת שלדעתי התקשורת תמיד שומעת ומציגה דברים שהם חלק מהדיון, ואנחנו יודעים כולנו לערוך, בעידן האינטרנט והטכנולוגיות, להציג רק מילה אחתומה המילה השנייה לא שומעים, ולצערי, חלק מהאנשים שמתקשרים אליי
פשוט לא הבינו אותי", הסבירה.

בגלי צה"ל מסרו בתגובה לדברים: "הדברים לא נערכו".

 מיכאלי הוסיפה: "בעצם בסך הכול ניסיתי להעלות על סדר היום של הכנסת נושאים מאוד חשובים שקשורים גם לאוכלוסיות שונות – גם אתיופיות, גם מגזר של דוברות רוסית, וגם במגזר של הומו-לסביים. אני תמיד אומרת שזכותו של אותו בן אדם להיות בדרכו איך שהוא רוצה. אני מכבדת את הקהילה ההומו-לסבית, ואני מודעת היטב לכך שרבים מחבריה הם אנשים מוכשרים, אנשים מאושרים, אבל אני אומרת שלא ניתן להתעלם מכך שחלק מאוכלוסייה זו סובל ממצוקות קשות".

"תשמעו, למה אין מצעדים אחרים? למה אין מצעדים לסטרייטים? למה אנחנו צריכים לספר על כל היכולת שלנו המינית, עם מי אנחנו הולכים, עם מי אנחנו שוכבים?", שאלה.

(חדשות 2, כ"ו בסיוון תשע"ב, 16 ביוני 2012)

אין תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.